Sziasztok.
A címben említett TV-m,Philips 55PFS8159 chassis QV14.1E LA, bootloop-os lett, sajnos az android recovery mode sem jön fel /lefele nyíl nyomva tartva/, így a wipe tool sem tudom lefuttatni illetve reinstallálni a tv-t.
Ha esetleg valakinek lenne egy jó ötlete vagy megoldása azt megköszönöm.
Sziasztok!
Nevezett készülék gyönyörüen megy,de közben a készenléti led villan egymásután hatot,néhány másodperc szünet,ismét hat villanás egymás után.Ez folyamatosan így megy a TV tökéletesen üzemel,majd kb.40-50 perc után kikapcsol.Távszabiról nem érzékel semmit.Főkapcs ki,majd ujrainditás után rövid idő mulva kikapcsol.Ha több időt várok hosszabb ideig megy.Mit takar ez a hat egymásutáni villanás?
Köszi:János
Sziasztok!
A problémám a következő ezzel a nem kiskorú készülékkel.Nincs készenléti állapot, bekapcsoláskor felvillan a készenléti led, de nincs készenlét.Kettő hete javítottam, hangvégfok Ic hibás volt.A tápfeszültségek a rajz alapján jók, szkóppal vizsgálva nincs indító jel a sorvégfok meghajtó tranzisztor bázisán.Természetes így hogy nincs készenlét, hiszen nem működik a sorvégfok, ez több segéd feszültséget állítana még elő.Kicseréltem a TDA 8305-ös Ic-t, a helyzet nem változott, a pin7-en megvan a tápfesz.A sorkimenő a teszter szerint jó.
Ötleteket, tanácsokat várnék, talán valaki belefutott már hasonló jellegű hibába.Köszönöm előre is a hozzászólásokat.
Tónió
Sziasztok
A fent leírt tv védett üzemodban van ezt szeretném végleg megszüntetni
318753+mute gombal el lehet érni a menüt de nem tudom kikaocsolni ezt a módot
Tudnátok segíteni
Előre is köszönöm szépen
Továbbá "kis tesohoz" 60 cm változatához MP1411d converter ha esetleg lenne valakinek