Sziasztok!
Nem tudom,hogy ilyen kérdést mely topic-ba kellene írnom ezért írtam ide,ha nem jó elnézést kérek!
Szóval keresek megbízható tv szerelőt Szentesen vagy közelében.Ha valakit érdekel ne kíméljen,jöhet a PM.
Köszönettel:Mika. :?
Tisztelt kollégák!
Egy philips 32PFL5604H/12 tipusu lcd tévé szoftver frissitést szeretnék csinálni.De a tv nem fogadja el vagy nem ismeri fel az internetről a pendrive-ra töltött szoftvert.Az alaphiba az hogy fél orai üzemelés után kikapcsolom a készüléket és kis idő mulva ujra be akkor már nincs hang semmilyen csatornán.Kérem aki találkozott már ilyennel vagy tud adni tanácsot az segitsen.
Üdv.: János
BUÉk minden Tanyázónak!
A címben szereplőnek igen karcsú képe lett. E/W nem működik, a FET-et cseréltem, de ugyan az, a G-n kb jó a jel, de a D-n már nem.Serv. menüben állításra nem reagál, Eprom átírása sem segített.
Ha lenne valakinek ötlete mit-hogy tovább vele, sokat segítene. Köszi! Üdv, Gondif
Sziasztok! Philips 28pt800B/00 tv-n másodpercenként kb. 2-szer vízszintesen fut a kép. A szűrő elkokat átnéztem a trimmerpotikat befújtam és megmozgattam,de semmire nem reagál.Természetesen a képfutás miatt hang sincs.Megköszönöm segítségeteket.