Sajnos a feltöltött service manualban csak a készülék rajza van meg a subvooferé nincs. Kérem akinek esetleg megvan tegye fel. Köszönöm!
A címben említett lemezlejátszót próbálom megjavítani. Szétszedtem, egy 2A-es biztosíték kiment benne, azt cseréltem és egy drót le volt szakadva a lemezlejátszóról, azt visszaforrasztottam. Most bekapcsol, a tűt elkezdi mozgatni a lemez irányába, de amint odaér és leengedné a lemezre, kattan egyet és elindul visszafelé. Mi lehet a gond? Videó a problémáról: https://youtube.com/shorts/Q3xpfgcYcDo
Egy szolenoid húzná be magát és az engedi le a tűt és elvileg be is húzza, csak egyből visszaugrik.
Köszi!
Jó estét Kollégák!
A fent említett nagy magnó rajza kellene, de sajna a neten csak fizetőset találtam. :-(
A hibái: rossz a végfok ic mind a két oldalon, tda 1011a. Próbára lett beletéve próbanyákon tba 810, de akkor a magas, a mély ás a surround szabályzás nem megy, csak loudness van.
Rádiója fm részén : nincs sistergés/zaj/, adókat alig fog. Az antenna helyzetére nagyon érzékeny, és az adókat is igen halkan fogja.
Ha lenne valami ötlet?
üdv:atis
philips 22rh590 erősítő egyik csatornája zajos. A végfokban lehet a hiba, mert a bemeneti csatólókondit ha testre teszem, a zaj megmarad. A félvezetők mérve jónak látszanak, a feszültségek rendben. Jól jönne valami tipp.
Élőre is köszönettel: Myckie