Sziasztok!
Kerestek a fenti TV-vel, áram alá helyezve 3-at villog ütemesen. 3,3V készenlét megvan, előlapi gombokra pittyeg, de nem kapcsol be, távra nem reagál.
A táp át lett méregetve, zárlat nem található benne, szemre is jól néz ki, elkók nem puposak.
Van valakinek tapasztalata vele?
Üdv: Jácint
Sziasztok!
A tévém a mellékelt fotón látható hibát produkálja. Időnként a teljes kijelző is villódzik. Alig van használva, fél éve be sem volt kapcsolva. Utoljára jó volt.
Véleményetek szerint érdemes vele foglalkozni? Kijelző hiba lehet vagy más egység?
Köszi!
nils
Megoldás: az alaplapi processzor újragolyózása után a tévé tökéletesen működik. Ezer köszönet mosomedve fórumtársnak, ő végezte a javítást.
Üdv Mesterek!
Kis hoteltvket próbált feloldani a gazdi, 3 sikerült a 4.ket elszúrta, távra nem reagál. Usb-s szoftver frissítés sikerült de sajnos távra azután sem csinál semmit csak villog rá stbyled , áramtalanítás után kiírja hogy lezárva. Öreg kis tv nem akarok nagyon belebonyolódni, eeprom törlése segíthet vagy új spi tartalom ?
Köszönöm. |
Szevasztok!
Bekapcsoláskor megjelenik a Philis logó, de onnan nem tud továbbmenni, leáll, és kezdődik elölről.
Mindenféle szoftver frissítést megpróbáltam USB-ről, de nem jártam sikerrel.
Kivettem a NAND flasht, hogy leellenőrizzem, vagy újra írjam. Nos az író pin 12-es (VCC) hibát jelezve,kiolvasni se tudja.
Keresem az MX30LF1G18AC-TI IC-t. Sajnos sehol a közelben nem találtam.
Ha tudnátok segíteni közelebbi forrást megjelöléssel, kölcsön, vagy örökbe megvenném. Ne kellene annyi időt várni, míg messziről beérkezik.
üdv
Dr.Távadó
Áttettem!