Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS HQ7260 MCLAREN SHAVER

HOUSEHOLD - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
185.6 KB
Page
2
Category
HOUSEHOLD
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS HQ7260 MCLAREN SHAVER service manual (1st page)
Preview of PHILIPS HQ7260 MCLAREN SHAVER [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS HQ7260 MCLAREN SHAVER service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS HQ7260 MCLAREN SHAVER [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS HQ-7260 SHAVER HQ7260 MCLAREN HQ 7260
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant HOUSEHOLD forum topics:
Philips HR1500A robotgép motor (megszakadt) megoldva :D
Sziasztok! Ilyet be lehet szerezni szerintetek? :( Meg van szakadva, még 200MOhm-os mérésnél sincs semmi életjel :( Köszönöm! Üdv: Pityesz
Philips GC6616 vasaló vizkötelenités után füstöl.-Megoldva.Kezelési hiba
Sziasztok!
Tanitványom vasalója vizkötelenités után füstöl.Az asszonyka picibabával nélküközi a vasalót amit ajándékba kapott Még nem láttam ilyen tipusú vasalót.A javitásához kérem a segitségeteket! 
Philips PSG8040 gôzállomás nem pumpál vizet a bojlerjába
Sziasztok!
A vízpumpa jó, külön 230V-al kipróbálva, egy BT168GWF smd tirisztor (600V/1A) kapcsolná be, ezt dióda teszteren mérve 2.1V (K-G) gondoltam ez a rossz beraktam C106M (TO-126) tirisztort de a pumpán 110V AC-t mérek (? vagy téves  a mérésem) és nem muködik, beraktam próbára triakot is de akkor 0V van a pumpán és a Gate-n is 0V, elôtte sajnos nem mértem meg a tirisztor gate-jét.

Van benne egy "Water Level Sensor" ami 1 vezetékes, ezt nem is tudom hogyan muködik mihez mér mit 1 dróttal !! A tartály le van földelve. Ez a vezeték 1kV-os kék kerámia kondin meg több száz kiloohmos ellenálásokon a procira. Ha lehuzom a vizszint mérôt nem változik semmi, ha a vezetékét a földhöz érintem akkor sem. Kiszedni a szondát nem bírom, a 12-es villáskulcs már le is kerekítette a hatszöget, valami menetragasztóval be van ragasztva, ez fölött egy 10-es anya van ezt ki bírtam csavarni és egy sárga réz pálca teflon csôben van ott, kihuzni nem bírom mert a vége bütykös.

A szondán 40V AC-t mérek.. (?! de szerintem csak a kabel vesz fel ennyi zajt)
A melegítô nem zárlatos a házra, ha vizet öntök a bojlerba akkor a vasaló mukodik (a pumpán kivül) míg el nem fogy a víz. Hibajelzés nincs.
Oszciloszkóppal nem szeretném a hálózati fázist mérni.

Miért nem muködik a pumpa ?  Nem érzékeli hogy nincs víz a bojlerben ? Szenzor hiba, proci hiba ? Vagy valami feltétel kell még hozzá ?
Philips-esek sosem tudtak normális dolgot készíteni..
Philips C242 (HS015) hajvágó DC adapter szakadásos kábelének a speciális, 20mm hossz dugóját hogyan tudnám megmenteni?
Philips C242 Philishave H0-C242 HS 015 / HQ-C 242 Sziasztok! A hálózati adapternek a kábele valahol a DC dugó előtt szakadt, egyetlen problémám az, hogy sehol sem látom a weben, hogy ilyen dugót még árulnának valahol. A dugó abban tér el a hagyományos DC dugótól, hogy a hossza nem 14mm hanem 20mm: 2.1 x 5.5 x 20mm Tudnátok nekem javasolni valamilyen módszert amivel ezt a dugót újra feltudnám használni miután levágtam a vezetékből kb. 10 cm-t? (vagy esetleg tudtok valakit aki árul ilyen dugót?) Üdv, Géza
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce