Udv.Már mindenutt keresem de sehol nem találom e tévé rajzát,ha valakinek megvan kérem kuldje el.KoszonomElemér ide powerm@azet.sk
Üdvözlök mindenkit
Segitséget szeretnék kérni az alábbi készülékkel kapcsolatban
Tipusa :Philips 37pfl6777k/12
A hiba a következö:Áromalá helyezve nincs készenléti led világitás a feszülségeket megmértem rendben vannak
egy idö után kb 3-4-perc után kettöt villog a készenléti led utána szünet megint kettöt villog és ezt ismétli
Szeretném kérdezni találkozott-e valaki hasonlo hibával vagy mi lehet az oka válaszokat elöre is köszönöm.
Köszönöm a gyors válaszokat,Forrolevegös forasztoval átmelegitettem és beindult a készülék szépen müködik
A tulajdonosa örült hogy müködéképes lett nem kellet alaplapot venni, nem tudom meddig birja de remélem jó sokáig
Mégegyszer köszönöm a hozzászolásokat,További szép napot mindenkinek.
Sziasztok!
Ez a készülék még tavaly került hozzám "villámlátogatást" követően.
Első körben tápegység javításon esett át, majd (hála az ittenieknek) main csere következett. Már indult a gép, de csak szép fehéren világított. T-con csere és működik, azonban a probléma összetettebb mint gondoltam mivel szükséges volt a eprom cseréje is.
Jelen állapotban a hangolást leszámítva rendben dolgozik, "csak" nem talál egyetlen adót sem. Olyan mintha nem is venné észre, hogy van benne tuner.
Kérdés/kérés tehát: Miként lehet ennél a szerviz menüt előcsalogatni? Reményeim szerint ott van a kutya elásva....
Köszönettel: Kiss Z.
Üdvözlet Mindenkinek!
A készülék típusa:29PT9007/12,sasszi:EM2E-AA.A hang rendesen jön, de egy kb.1Hz-es elég hangos kattogással együtt.A kép kifogástalan,a készülék a hanghibától eltekintve rendesen működik.Kérném a segítségeteket,merre érdemes kutatni?
irokéz