Üdvözlet mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni a címben említett házimozi javításában,a hibajelenség a következő:semmilyen hangot nem hajlandó kiadni magából,esetleg valaki találkozott már ezzel a típussal és hibával.
Előre is kösz
Üdv:M
Kedves kollégák!
Service Manualt keresek ehhez a hifihez: Philips FW-P78.
Köszönettel: Angel
Üdv!
A címben említett holmi teljesen kuka. Bekapcsolásnál sem hallani, hogy indulna előtte észrevehető volt. A tápok rendben vannak, az ic-ken hiba szemmel nem látható. Mérni rettenetesen nehéz,teljesen ki kell üríteni a dobozból. Egyébként bekapcsol minden működik a scart-ra ad ki jelet, sőt az előerősítő fokozaton is ott a jel. A végfokot tiltja valamiért . Ha valaki ismeri, találkozott a hibával, megköszönném a tapasztalatai megosztását. Köszönöm a figyelmet !
A végpanelon eltűnt egy vékony fólia, kb 05 mmm széles volt. Teljesen nyom nélkül, ezen keresztül kapták az ic-k a negatív táp egyik részét. Mivel az 5 ic bekötése teljesen egyforma volt, rajz nélkül nem látszott a különbség . Köszönöm a segítséget !
Üdv mindenkinek.
Kérnék egy kis segitséget a fentemlitett minihifi javitásában.
A készüléket sok idö után vettem elö,nem volt használva,gondoltam kitakaritom elinditom.
Inditásnál rádio,erösitö,hangszinszabájozó ok.
A kazetta része lejátszáson a csévélö csonk nem forog,tekerés megy mind a két irányba.
Szétszedtem és a fogaskerék ami kapcsolodik a csonk és a hajtótengely közzé le van darálva a fogai,logikus ,hogy nem forog.
Ha van valakinek ilyen mechanikája vagy fogaskerék vagy valamilyen módon tudna segiteni Szépen köszönném.
Tudom a készülék nem egyy csúcskategória,de nekem megérné megjavitani,sajnálom szétszedni vagy kidobni.
Próbálok képeket is feltenni mert úgy könnyebb beazonositani ,hátha van valakineg elfekvöben alkatrésze.