Sziasztok!
Nem tudom,hogy ilyen kérdést mely topic-ba kellene írnom ezért írtam ide,ha nem jó elnézést kérek!
Szóval keresek megbízható tv szerelőt Szentesen vagy közelében.Ha valakit érdekel ne kíméljen,jöhet a PM.
Köszönettel:Mika. :?
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni a fenti tv-vel kapcsolatban.
Bekapcsolás után stby led 1 pillanatra felvillan fehéren majd elsötétül.
Innentől a tv semmire nem reagál csak ha kihúzom a hálózati csatlakozót.
Háttérvilágítás egy pillanatra sem kapcsol.
A tápon mérve az összes feszültség megvan.( Stby 5V , 12V , 24V )
Main-on 1.8V 3.3V 5V szintén megvan
Igazándiból nem tudom merre tovább (MT8200 proci van benne)
Köszönöm
Üdv Krisz
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok
Philips 55PUH4900 típusú tv-hez keresek tápegységet.
Csatolok képet, ha lenne valakinek jelezze kérem.
Köszönöm Balázs
Helló mindenkinek... Az lenne a problémám--> Szereztem egy PHILIPS 29PT8004/12 modelszámú TV-t. A probléma: Kaptam hozzá egy RP520 távirányítót, ami minden funkcióját kezeli, csak a Main Menü funkciót NEM!!!!!! Ez abban nyílvánúl meg, hogy hiába nyomom a Menu gombot, nem történik semmi!!!!! Az eredeti hozzá való távrecsegő: RC2591, de az RP520-at /utángyártott/ ajánlják hozzá, mondván hogy tökéletesen kezeli... Beköttettem a Naracom TV-t, és mivel ez kábel jellegű, másképp van a csatornakiosztás. Ezáltal az eddíg meglévő, csatornák frekijének helyén, jön ami jön... 28 ból bejön 19.. A többit nem tudom beállítani a menü gomb végett..
ui: a visszajelző lámpája felvillan, amikor nyomom a Menü gombot...
Kérés: Lenne-e valakinek leírása az RP520-ról /lehet hogy bill.kombinációval kell Menu-t hívni????/
Vagy esetleg lenne e valakinek RC2591 távirányítója????
Előre is megköszönném....