Sziasztok
Valaki esetleg találkozott m ár olyan hibával, hogy egy 32pfl9603h-s TV ha bedugom a 220-ba, általában 2 -t villog végtelenítve, de ha nagy nehezen sikerül "jól bedugni", akkor hibátlan... Ha lekapcsolom távval standby-ba, visszakapcsol hibátlanul.. Csak az áramtalanítást nem tűri..
Laci
Üdv. mindenkinek . Nem lehet bekapcsolni , készenléti Led nem világít mint ha be volna kapcsolva , táv. nincs hozzá , a joystick-ra nem reagál . Háttér egyik piros/fekete tesztéről 23,7 , a másik nem megy . Lehetséges , hogy tv jó és be van kapcsolva , csak a háttér nem megy , mert fogyasztás mérő 7W mutat ami több mint egy átlagos készenlétben lévő tv , a mainon is 12, 5 , 3,3V meg van , ps on 2,9V, de akkor miért nem tudom kikapcsolni a joystick-al .
Hi!
Lenne egy ilyen Philips. A 100p/1 kV felrobbant vitte a táp FET-et meg a D ellenállást, cseréltem, de nem megy.
Szokta vinni a PF6005a-t is? Kösz
Sziasztok!
Van egy Philips 55PFL7008K/12 tévénk. Készenléti módban volt, majd arra lettem figyelmes, hogy a készenléti led nem világít folyamatosan, hanem kettőt villan gyorsan, majd hosszabb szünet, és ezt ismételgeti, ebből gondolom a 2-es hibakódót. Távirányítóra nem reagál semmit. Áramtalanítás után sokáig semmi, aztán elkezdi újra villogtatni a hibakódot. Ez is tipikus processzor hibás, vagy ez másra utal? Előre is köszönöm a segítséget!