Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS TX701A VINTAGE TV HOLLAND 1951 SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
3.0 MB
Page
54
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS TX701A VINTAGE TV HOLLAND 1951 SM service manual (1st page)
Preview of PHILIPS TX701A VINTAGE TV HOLLAND 1951 SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS TX701A VINTAGE TV HOLLAND 1951 SM service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS TX701A VINTAGE TV HOLLAND 1951 SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS TX-701A VINTAGE TV HOLLAND TX701A 1951 TX 701
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 40pfl9705K/02 tápegység hiba
Üdvözlök mindenkit! Segítséget kérnék egy tápegység javításában. A fent nevezett készülékkel küszködök, barbár módon eltörték a tápegység paneljét. Sajnos nincs meg egy fontos darab, ami a led meghajtás kimenő oldalán szerepel. Kutakodva találtam gyenge minőségű fotót, egy ellenállás hiányzik onnan. Kényes helyen van, így próbálkozni nem szeretnék a pótlásával. A készüléknek eredetileg más a hibája, így nagy segítség lenne ha nem kellene emiatt tápegységet vásárolni. Ha valakinél lenne egy ilyen, ehhez hasonló készülék amiben ez a tápegység szerepel, kérem nézze meg a hiányzó értéket. Tápegység típusa: FSP253-4FS01 2722 171 90258 Köszönettel, Jimmy
Philips 28PT910, Ch: FL2.16 AA = nem indul
Tisztelt Fórumlakók ! A címbeli csodagép bekapcsoláskor nem indul, +5V st.by , +17,5V VSTART megvannak, főtáp 141V helyett kb 50V-ot ad, Led nem világít. Megesik, hogy ha így hagyom, néhány perc múlva beindul, és akkor minden ok. Forrasztásokat nagyjából átnéztem, elkókat még nem cserélgettem benne, lehet hogy valakinek van konkrét tippje, merre tovább benne? Köszönöm, Üdv, Gondif
Ismét Philips IDTV 101
Üdv mindenkinek!! Multkor kb-3-4 hete már kaptam segítséget IDTV-101 függ eltéritéssel kapcsolatban, a segítségetekkel megtudtam oldani a dolgot, a végső megoldást egy EREDETI TDA8177F hozta meg, megjegyzem az volt a negyedik függ ic amit bele raktam (de talán mind hamis lehetett????) és maradt a hiba jelenség mindig szinte ugyan az.A bolt ha beindul..., most nem ez a típus kerül hozzám de az eltérítő rész szinte ugyan az a rajz szerint.A jelenség ---egy vékony színes csík a képernyő alsó harmadába, az előzőből tanulva az összes kondi csere, ellen állások végig mérve, táp feszek meg vannak a függ IC-n, fürész jel is van ahol a rajz mutatja , ami érdekes még az ,hogy a bekapcsolás után kb csak 1.5-2-perc után indul be a készülék, addig síri csend. Vajon az eltéritésnél lehet még valami ami a figyelmemet elkerülte vagy esetleg valami máshol is lehet még valami ami még ezt idézi elő??? Meg köszönök minden segítséget. Én csak amatőr szinten, hobbiból javítgatom ezeket a halálra ítélt ketyeréket, tehát elnézést a nem teljesen szakmaisan fel tett kérdésekért. Üdv Sallaan1 :bow: :help:
Philips TV vs. keresztlány
Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy van egy Philips TV-m. Sajnos igen alacsony magasságban és a keresztlányom állandóan kapcsolgatta a ki/be kapcsoló gombját. Az egyik nap meg már nem reagált semmire, azaz nem vett fel áramot. Mi lehet ennek az oka? Válaszokat előre köszönöm. üdv.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce