Sziasztok.
Kaptam ajándékba egy autós fejegységet, egy Pioneer MVH-150UI-t.
Bekapcsolás után nem sok idő elteltével megjelenik a kijelzőn az "AMP ERROR" üzenet, és el sem lehet távolítani :-)
Valahol azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy ha nem jól vannak bekötve az autóban a hangszórók, az is okozhatja ezt a hibát, és valahogy lehet resetelni, vagy valami factory reset-et emlegettek. Sajnos ezt a fórumot már nem találom.
Tudnátok segíteni ebben? Esetleg egy szervíz manual? Vagy tipp, hogy mit, mikor, és mennyi ideig kell nyomni rajta egy factory reset-hez? Egy próbát megérne még. Köszi mindenkinek.
Sziasztok!
Szívok egy pioneer mini HiFi-vel. Belül egy nagyon gagyi kínai 18V tápja van. Ez megy a main boardra, ahol fel van robbanva egy 8 lábú, smd IC. Kép mellékelve. Elvileg talán? TPS54335 lenne?
Szerintetek?
Van esetleg valakinek a keze ügyében ilyen hifi? A kis kapcsitáp ezzel az IC-vel mekkora tápfeszt csinál a 18V-ból? Kipróbálnám labortápról, mert ha proci halott, értelmetlen megremdelni, várni rá, stb..
A kép alapján elképzelhető, hogy TPS54335? Illetve ha az, akkor melyik alfaja.. mert van TPS54335, TPS54335A, TPS343352A
Rajzot, SM-et keresetem mindenhol.. sajna kapufa..
Köszi!
Így néz ki: https://www.mall.hu/mikro-hifi-rendszer/pioneer-x-cm66-minihifi-feher
Cd, wifi, netradió, dab,+...
Sziasztok!
Két dologban kérném a közreműködéseteket:
Van egy Philips 70FA787/00R erősítő, ami nagyon a szívemhez nőtt (volna, ha működne), és szeretném megcsinálni. Rendkívül romos állapotban jutottam hozzá, de már szól, megfusizva. Proc. hibás, de a már eddig is sok IC volt halott benne, lehet, hogy még lesz más is. Szóval, ha van valakinek ilyenje, ami pl. trafós, vagy végfokhibás, érdekelne. A másik: van egy Pioneer PD-J820M, SP-J420, CT-J320WR együttes, amihez nincs meg az erősítő. Vagy kellene, ha van valakinek, vagy eladó lenne a trió, ha igény van rá.
Üdv
Attila
Kérem, Guest és guriga ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Lenne ez a ketyere.
https://www.muziker.hu/pioneer-dj-ddj-400?gclid=Cj0KCQiAkuP9BRCkARIsAKGLE8WKUppe-n_vE3i6_4d92frZeR50u11xVBQNfg4Txe4VQLSSLzZA2V8aAtLWEALw_wcB
Gerjed a rendszer, ha a laptop töltőről megy. Ha akkuról, akkor nem. Nagyon úgy néz ki, ha megszakítom töltő védőföldet, akkor nem. Mit lehetne tenni?
Kösz