Tisztelt kollegák!
Keresek PIONEER CT-S740S magnódeckhez idler gumit. Elsősorban magyar beszerzési forrás érdekel. Az Ékszíjkirálynál sajnos nem tudtak segíteni. Az is nagy segítség lenne, ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik magnókat szerelték ezzel a mechanikával.
Köszönöm.
Sziasztok!
Most került hozzám ez a hifi torony, hogy a rádiója nem szól. Kijelzés működik, de hangja nincs, még a sistergés sem hallható. A tápfeszültségeket megkapja, brumra megy. Most valamelyik ic lehet rossz, vagy maga a tuner?
Sziasztok!
Vettem egy használt, hibás Pioneer F-99X tunert. A hibája, hogy FM-ben csak monóban szól, és a térerő mérő nem mutat semmit. Monóban szépen, tisztán szól, és ha leveszem az antennát, akkor elhallgat. AM-ben szépen szól, és működik a térerőmérő is (nyilván ilyenkor az AM antenna bemenetet használom). Szemre nem találtam rajta egyértelmű hibát, nincs sérülési nyom rajta. A korábbi tulaj a program gombokat javította, mert azok szivacsai elöregedtek. A gombok tökéletesen működnek. A kapcsolási rajza megvan, mivel azonban sajnos egyelőre nincs FM szignálgenerátorom, ezért fordulok hozzátok, hátha valaki már találkozott ilyen hibával.
Köszönöm: Péter
Üdv!
Rajzot keresek a fenti erősitőhöz. A végfokban elégtek az alkatrészek.
Köszönöm!
sanyika45