Üdv. mindenkinek!
Keresem a fenti PIONEER SA-708 erősitő kapcsolójának datasheet leírását a felfogatása, pin-ek távolsága miatt paneltervezésre.
ASK-158 néven fut.
Előre is köszönöm.
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni a címben szereplő erősítő javításához. A készülék nem kapcsol be. Standby led villog, ha bekapcsolnám az erősítőt a led kialszik majd már másodperc elteltével ismét villog. Késszenlét 5VDC megvan. Az IC9001 (PEG-216A) 18-as lábán (AC IN WAKEUP) 2,5VAC mérek. Hol keressem a hibát?
Sziasztok,random van hogy a főrelé nem kattan,ritkán csinálja,ilyenkor se kép se hang,tegnap meg észrevettem hogy zúg a trafó,hogyan orvosolhatóak a következő dolg9k és mitől lehetnek?Előre is köszi mindent!
Sziasztok,
Adott a címben említett erősítő.
Zárlatos végfoktranzisztorokkal került hozzám.
2SC3281
2SA1302
Cserélve lettek, Sajnos a terhelő ellenállás is elszállt.
Sajnos 3 lábú 2x0.22ohm-os ellenállást nem találtam.
Helyettesíteni szeretném 2db 0,22ohm-os , 5W-os terhelő ellenállással.
Csatoltam képet miről is lenne szó.
Az első indítás után működött. Egyik oldal ahol a zárlatos tranzisztorok voltak torzított. A másik oldal teljesen tökéletesen működött!
Feszültségeket mértem a végfokozat tranzisztorain nem voltak L-R oldallal megegyező.
Doksit letöltöttem. Dokumentáció alapján végig mérem az ellenállásokat.
Válaszokat segítséget előre is köszönöm!