Üdvözlöm a kollégákat!
Van a családban egy, a fent említett erősítő. A probléma az vele, hogy a lemezjátszó bemenetről az egyik csatorna nem működik. Szép szimmetrikus felépítésű a panel, és a két csatornát jól összelehet hasonlítani. Az előerősítő IC hibásodott meg, melynek a típusa M5220P. Már próbáltam keresni, de első nekifutásra nem jártam sikerrel. A kérdésem tulajdonképpen az lenne, valaki nem tud-e egy beszerzési forrást, vagy véletlenül nem lapul-e a fiók mélyén kihasználatlanul egy ilyen IC?
Előre is köszönöm a segítséget!
Zsolt
Sziasztok!
Vettem egy Pioneer SX 339-et. Rádiós erősítő. Minden bemenete jó, egyedül a beépített saját rádiójából megy az erősítő részébe baromi alacsony jelszint. A potméter max állásában kb úgy szól, ha a rádióra kapcsolom, mint a többi, bármelyik bemeneten érkező forrás 3-4-es állásában. És nem sztereo.. A "fehérzaj" (antennát kihúzva) rendes hangerőn szól. Ahogy visszadugom leesik a szint és monóban jön a vétel. Tanácsot kérnék. Kapcsolási rajza van. Köszönöm szépen előre is!
Sziasztok!
Szeretném pótolni ezt a távirányítót. Sajnos elveszett.
Típusa: CU-XR048
A távirányító képét csatoltam.
Ha valaki tudna segíteni benne azt nagyon megköszönném.Esetleg ha a helyettesítő típusát tudná megadni az is jó lenne.
Természetesen nem kívánom ingyen.
Üdv:
Üdv.mindenkinek!
Pioneer VSX 324-K-P erősítő nem kapcsol be.A készenléti relé kattan de nincs kijelzés sem.Az Eurason volt egy javítási tipp Standby gomb és az Advanced suround gomb 5 másodperc együtt nyomás.
Sajnos ez nem jött be.Rajz letöltve,de csak hétfőn lesz időm vele foglalkozni.Ha esetleg valakinek van tippje szívesen fogadom a hibajelenségre.