Sziasztok.
Van egy Pioneer F-55L Hi-Fi tuner. A problemat roviden leirnam. Minden ado a frekvenciajara hangolva szepen szol, viszont csak monoban. Sem a "Tuned" sem a "Stereo" led nem gyul ki. Viszont a radiot felfele hangolva 0.15 MHz-et, mar a Tuned es a Stereo Led is kijelez, viszont sercegve szol mar az ado. A radio
AN7470 sztereo dekoder IC-t hasznal.
Valakinek van valami otlete? Esetleg kapcsolasi rajz?
Koszonom.
Endre
üdv: keresném ennek a készüléknek a magyar nyelvű kezelési utasítását.
A tanyán csak angolul van a táv leírása.Előre is kösz, ha tudna valaki segíteni(a készülék vidéki ismerősömnél van)
Bálint
Sziasztok!
Van egy Pioneer VSX-C100 házimozi erősítőm, aminek a kijelző halvány. Nem egységesen össze vissza.
Nem vagyok jártad a kijelzők működésében, így minden segítséget elfogadok.
Fűtő fesz 4,7VAC, negatív -27V nem zajos, dimmer működik.
Előre is köszönöm.
Sziasztok!
Szívok egy pioneer mini HiFi-vel. Belül egy nagyon gagyi kínai 18V tápja van. Ez megy a main boardra, ahol fel van robbanva egy 8 lábú, smd IC. Kép mellékelve. Elvileg talán? TPS54335 lenne?
Szerintetek?
Van esetleg valakinek a keze ügyében ilyen hifi? A kis kapcsitáp ezzel az IC-vel mekkora tápfeszt csinál a 18V-ból? Kipróbálnám labortápról, mert ha proci halott, értelmetlen megremdelni, várni rá, stb..
A kép alapján elképzelhető, hogy TPS54335? Illetve ha az, akkor melyik alfaja.. mert van TPS54335, TPS54335A, TPS343352A
Rajzot, SM-et keresetem mindenhol.. sajna kapufa..
Köszi!
Így néz ki: https://www.mall.hu/mikro-hifi-rendszer/pioneer-x-cm66-minihifi-feher
Cd, wifi, netradió, dab,+...