Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PRIVILEG 3130 SCH

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (GIF)
Size
18.7 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar privileg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PRIVILEG 3130
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Privileg mod:3400S, typ:911D91-2T mosogatógép hosszú programnál nem vesz vizet
Sziasztok! Adott egy makacs Privileg Mod:3400S, Typ: 911D91-2T (PNC:911916316, privileg szám: 11123) A 30 perces gyors programnál végigmegy szépen. Vesz fel elegendő vizet, mosogat, fűt, teszi a dolgát. A hosszú programnál mosogat, fűt, stb. Majd leereszt, és 70 perctől nem vesz fel vizet, csak a fő szivattyú megy szépen, de víz nélkül. A vekker számol vissza, mint ha minden a legnagyobb rendben lenne. A két vízszintkapcsoló kapcsol, (belefújok, mérek, stb.) Láttam már ilyen gépet régebben, gyakorlatilag az összes ilyen korabeli electrolux, meg AEG ilyen. téglalap alakú, tenyér méretű, szétnyitható Bitronos elektronika, meg LED kijelző. Sajnos a felirat leesett róla már régebben, így típust nem tudok.. Mit nézzek meg? merre induljak? Elektronika újrakondizva, tápfeszek rendben. Köszi minden tippet!
Privileg PWC 8A +++ szárító gép,nem fűt!
Sziasztok.

Nem szoktam ilyen nagy vasakat csinálni de egy kedves ismerősöm elhozza és megkért nézzek rá mi lehet vele.

A hiba jelenség a címben említett nem fűt ,de a programot megcsinálja (elmondása alapján) csak nem szárit(nem fűt)!

Esetleg lehet,hogy valamilyen relé beégett és azért nem megy?

Még nincs nálam a gép csak Csütörtökön hozzák,de addig utána akarok (szeretnék) járni mi lehet a gond.



Üdv Tibi 
PRIVILEG ProComfort 5012 S ajtónyitás triak helyettesítés
Tisztelt Fórum!
Meghasadt ez az IC kinézetű 8 lábú triak     ACS 102-5T   ST     van ráírva. Mivel lehetne ezt helyettesíteni, mert a doksiját megnézve a gate előtt a tokban látok egy előtét áramkört aminek nem tudom a célját.
Köszönök minden hozzászólást!
Privileg Compact 93 mosógép szíj pótlása. (megoldva)
Sziasztok. A címben említett gépben a szíj elrevült és megadta magát. December elején egy külföldi weboldalon találtam és meg is rendelte egy barátom de a csomag még nem ért ide. Szerintem nem is fog már. A típusa: Megadyne EL 1040 J5. Kérdésem az hogy hogyan lehetne pótolni vagy honnan tudnám beszerezni a szíjat. A gép idős anyukámé és nagyon ragaszkodik hozzá. Meg jó állapotban is van, nem szeretném a szíj miatt selejtezni. Minden segítséget köszönök előre is.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce