Jó napot!
Adott a címben említett autórádió. Kérdésem az lenne, hogy megoldható-e valamilyen átkötéssel az Aux aktiválása, vagy csak Cd tár rákötésével válik használhatóvá. Amit eddig találtam, azok közt nem volt eredményes megoldás.
Sziasztok!
Hoztak egy készüléket, hogy vadi új, most rendelték, de nem működik. Szerencsére csak a bekötés nem volt megfelelő, tehát a készülék él.
Ilyesmi:

A lényeg, hogy van hozzá egy CAN bus decoder, és hozzá még két csatlakozó, a képen a középső kettő pirossal bekarikázva, illetve balra mellette a CAN decoder. Azokat hogyan kell bekötni?
Üdv: Jácint
Sziaasztok!
A következő a problémám:
Philips 22DC279 (renault kijelző nélkóli cd rádió) + kijelző oem rajta.
Kódja ismert, de nem tudom beütni, mert minden gombnyomásra sípol. Már 12 órája tápon/bekapcsolva, jelenség ugyanez.
Kapott egy új 24c32-t új tartalommal (több rádióval kipróbált és működik), de a jelenség sajnos ugyanaz (csak sípol bármely gomb megnyomására, a kijelzőn "0000")
Szervíz módban indítva (2+5+ON) tökéletesn működik a rádió, de 2 perc után kéri a kódot, amit az előbb leírt módon nem tudok beütni.
Mi lehet az oka? Talán a TMP lezárhatott?
Köszi a válaszokat.
Sziasztok!
Hyundai ix35 autóba való AC110ELEE tipusú rádió bekötését keresem, ha tudja valaki légyszi küldje el.
Köszi.