Üdv
Samsung Syncmaster 932b szerkezetet hozott hozzám az egyik barátom. Nehézkesen indul. Gondolom át kéne kondizni a tápját. Na de hogy a manóba lehet szétszedni kalapács és fűrész nélkül? Az alján láttam két kis mélyedést, Itt kéne feszegetni? Körbe patentek?
Kis segítséget kérnék, nagyon szép külső állapotú nem akarom körbe csavarhúzó nyomokkal tarkítani.
Köszi Laci
Egy samsung 710n monitorral is gondom van sajna
a novatek procival van gond szeintem de erősítsetek meg benne mert nem vagyok szakember csak ha kapok valami kukába szánt dolgot szeretem barkácsolni mert annál jobb éezés nincs is a számomra ha egy olyan dolgot használok amit saját kezemmel mentettem meg a haláltól.
Utánaolvastam itt a fórumon és írtátok hogy a vga csati 10-es pontja a videókártyán testen van megmértem így is van de nekem a monitorban sajna a 10-es ponton +5 volt jön ki ha elindítom a monitort bejön a kép várja a jelet de amint bedugom a vga kábelt azonnal kikapcsol a monitor
Sziasztok
A monitor üzemképtelen hibával került hozzám.A pupos kondik és az STU407D cseréje után az inverter elindul,de csak az egyik oldalon gyullad meg a cső,akkor is,ha felcserélem a ccfl-t.A rossz oldalon a jelalak is kisebb,mint a másikon.Menetzárlatra gyanakszom.Van e valakinek eladó trafója vagy komplett panelja.Köszönettel Reparator1
U.I.A topic felfüggesztésre került,elnézést a pontatlanságért,legközelebb vigyázok.Üdvözlettel Reparátpor1
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Samsung 172N LCD monitort ha bekapcsolom felgyullad a zöld led, de nem történik semmi, nincs fény, tápfeszek megvannak. Ha nyomom a bekapcsológombot akkor nem kapcsol le, hanem villan a zöld, és ég tovább.
Ha valakinek volt már hasonló problémája, szívesen venném az ötleteket.
Én alaplap hibára gyanakszom, de tovább nem jutottam.
Üdv: Gege