Hali!
Hoztak hozzám javítani egy ilyen monitort és a tájában van egy kis ic ami zárlatos annyit tudtam leolvasni róla hogy TK8AA mi lehet ez?
Letöltöttem a monitor doksiját de a táp részét nem találtam meg benne, nem tudtam beazonosítani.
Tud valaki nekem segíteni ez ügyben?
Köszi!
Sziasztok!
Cserébe kináltak egy ilyen monitort:Samsung SyncMaster 173B a hiba leirása mit kaptam az eladótol:" A hibajelenség a következő: Bekapcsoláskor a monitor készenléti led-je villog és nincsen kép... kb 5-10 perc elteltével (amikor valami kondi vagy ilyesmi bemelegszik benne) elkezd a led folyamatosan világítani és a kép is megjön. Ezután már minden ki és bekapcsolás normálisan funkcionál,gyönyörű képpel... egészen addig amíg hosszabb időre ismét ki nincsen kapcsolva és ki nem hűl,mert ezután az első bekapcsoláskor ismét ki kell várni ezt az 5-8 percet."
Amiben kérném a segitségeteket:mi lehet a hiba,s kb mennyibe kerülhet a javitása!
Igaz igy látatlanba csak tippelni lehet,de hátha találkozott már valamelyikötök ilyen hibával!Várom válaszotokat!Elöre is köszi!
Köszöntök minden Tanyakedvelőt !
Címben jelzett monitort bekapcsolva folyamatosan világít a kék led, de sem bejelentkező kép sem PC kép nem jelenik meg. A hiba behatárolásához, javításához kérek segítséget.
LEZÁRVA !
http://kepkezelo.com/images/p0919v64e3pu7g2k5eju.jpg
Sziasztok!
Afent említett monitoron két másodpercig van kép majd elsötétül.Ki-be kapcsolás után ujra ez a jelenség.Még nem javítottam ilyen lcd monitort örülnék ha valaki tudna segíteni. Elöre is köszi
bogyo