Sziasztok!
A fent említett monitornak pár másodpercig van háttérvilágítása majd kikapcsol.
Az elkókat kivéve a 100uF/400V-at kicseréltem.
Táp terhelve a 15V illetve az 5V-os ágon, bekapcsol, 14,42V illetve 5,19V-ot mértem.
Inverter trafó szekunder oldalain panelban 1,06Kohm, illetve 1,01Kohm-ot mértem. Kiforrasztottam, így az 1,01Kohm, helyén szakadás van, amit nagy a valószínűsége, hogy én okoztam. Csatolok egy képet a traforól, segítsetek beazonósítani.
A panelon Model:PWI2304PC(A)-t ír, ha esetleg valaki már találkozott ezzel a típussal és megvan a rajza, ossza meg velem is legyen szíves. Keresgéltem az oldalon lévő inverter rajzok között is, de nem találtam.(bn44- ezt hol szokták feltüntetni, mert én még ilyennel nem találkoztam).
Köszönöm!
mitibi
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Olyan gondom van hogy letelt a 3 év gari és azt irja ki hogy not imput detect signal még dos modba sincs kép Frimware frissités valyon segít rajta
Ha van valakinek valami ötlete nagyon megköszönném
Sziasztok!
Ma hozták ezt a monitort, hogy tegnap használták, de ma semmit nem csinál. Szétszedés után átmértem a tápokat, 5V, 14V meg van a tápnál, a proci mellet még mérek 3.2V, és 1.8V szerintem ezek rendben vannak. próbára raktam bele új kondikat de semmi változás nem történt. Mi lehet a gond main-bord vagy még esetleg táp?
Üdv!
A jelölt alkatrészt típusát keresem:

A fenti monitor inverteréből való. Rajz van itt fent a tanyán, de az inverter nem szerepel rajta.
Feltételezem valamilyen fet, de a rajta szereplő felirat nem ad túl sok támpontot...
DM