Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG 955B 96B AN19LX 955DF 96BDF AN19JX

MONITOR - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
1.8 MB
Page
---
Category
MONITOR
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG AN-19LX AN-19JX 955B 96B AN19LX 955DF 96BDF AN19JX 955 96 AN 19 LX DF BDF JX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
Samsung Syncmaster 913V csak villog MEGOLDVA
Üdv mindenkinek, egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy Syncmaster 913vm, ami jó pár évig jól szolgált, de ma reggel nem volt hajlandó elindulni. Ha bekapcsolom, kb 5 másodpercenként elalszik a zöld led, majd szinte azonnal megint kigyullad. Közben halványan látom villanni a tft-t minden alkalommal. Ha gépre dugom, akkor a villogás felgyorsul, kb másodpercenként. Szétkaptam, nalám a tápon kettő nemhogy púpos, már megfolyt/száradt kondi volt (820 uF 25v). Nagy sietve kikaptam őket, jobb híjján beraktam 2db 1000uF 25v-os kondit, illetve kicseréltem még két 1000uf 10v-osat ami kicsit gyanús volt, illetve egy 47uF 50V-osat. Összeraktam, bekapcs, és semmi változás... Találtam service manualt itt a tanyán, de pont a tápról semmi nincs benne, csak IP boardnak nevezik és kész... ha valakinek lenne valami tippje, esetleg volt már ilyen gondja, megköszönném a segítséget. :)
Samsung 961BF LCD monitor táp javítás után csak az egyik cső indul
Sziasztok A monitor üzemképtelen hibával került hozzám.A pupos kondik és az STU407D cseréje után az inverter elindul,de csak az egyik oldalon gyullad meg a cső,akkor is,ha felcserélem a ccfl-t.A rossz oldalon a jelalak is kisebb,mint a másikon.Menetzárlatra gyanakszom.Van e valakinek eladó trafója vagy komplett panelja.Köszönettel Reparator1 U.I.A topic felfüggesztésre került,elnézést a pontatlanságért,legközelebb vigyázok.Üdvözlettel Reparátpor1 "(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul ) Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Samsung_syncmaster 730BF_ csak a "magic color on", jelenik meg
Sziasztok, a fennti monitoron táp.jav után csak a magic color on, funkció jön be analogról nincs jel. Esetleg tipp. Köszönettel.: Imre "(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul ) Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?" A címet igazítsd ki! Kalex
Samsung S22D300 kijelzőpanel vagy alaplap hiba
Sziasztok! Adott egy Samsung S22D300-as monitor mely először nem akart bekapcsolni (külső tápos). Elsőre táp vagy kontakthibára gyanakodtam. Tápcsatlakozót átforrasztva elindult, viszont a mellékelt képen látható kép jelent meg rajta (egy piros csík középen és 3 csík a bal oldalon). Ez kijelző vagy inkább alaplap hiba lesz? Szkóppal még nem volt időm megmérni, hogy küld-e valami értelmezhető jelet az alaplap a panel felé, ezért így elsőre tanácsot kérnék, hátha futott már bele valaki hasonlóba. Mivel nincs donor vagy cserealkatrész ezért lehet kuka lesz a vége ha nem költséghatékony a javítása. Üdv, Krisztián
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce