Sziasztok! Felrobbant alkatrészt szeretnék azonosítani. Köszönöm T.
Sziasztok A készülék egy hang hibával került hozám.A javitás uttán mostanig használatban volt, tegnapig.A tegnap tizenöt perc után lekapcsoldot.Visza kapcsolás után kb ugyananyi idö után megint kikapcsolt, Ki bontva a tápban a képcsö elektro mágnes kimenetele elöti poszisztor volt elduranva.csere után a készülék müküdöt vagy husz percet és megint lekapcsolt. Vizsgálat után mert nem kapcsolt visza r 823,0,47ohmos ellenálás éget ki.Csere után a készülék kb ugyananyi idöt megy ujra kikapcsol.Még annyit akarok hozáfüzni a témához hogy mielöt kikapcsol a kép becsikozodik és a hangot lehuzva egy halk sercegés halszik a sorkimenö trafo felöl.Zárlatos lehet a trafo és ez lehet a hiba?Találkozot e valaki ilyen hibával.A készülék mielöt hozzám került ugy három évet pihent.Lajos
Sziasztok
Megakadtam a fenti tv hattérvilágitás cserében
Szétszedtem a készüléket de nem tudom hogy jön ki a csík a foglalatból
légyszi segítsetek nem akarom eltörni
köszönöm szépen
Futottam vele még egy kört
A két kis fém pöcköt egyszerre benyomva kipattant
Üdv Mesterek!
Samsung CZ-20F12T ch.KS1A. bekapcsolás után távkapcsolóval is program számot vált ,de tartalmat nem, 20 perc után minden ok. Ja,és mindezt időnként.
Eeprom csere, teec0994 tunner csere nem oldott meg semmit. Fagyóra , hőlégfúvóra nem reagál,tápok jók. Van valakinek ötlete? Köszi.