Hello,
Egy Samsung UE37D5500RW a netre kapcsolás után boldogan frissítette a szoftverét, szerencsére a tulaj felírta az adatokat.
A "régi" a 1025 volt.
Az "új" a 1027 lett.
Ettől a TV rögtön be is döglött! Megállíthatatlanul KI-BE kapcsolgat, kb 10 másodperces ritmusban, folyamatosan, kikapcsolhatatlanul.
Normális ez? Lehet, hogy rossz a SAMSUNG 1027 frissítés?
Szerencsére vissza tudtam tölteni a 1025 jelűt. Így olyan lett, mint volt.
Normális ez?
Sziasztok.
A gazdája nagyon ragaszkodik hozzá, logo bejön aztán reset háttérvil. üzemel tovább... Dumpot nem találtam, ebayen van előre programozott nand, de az eladó felhívja a figyelmet, hogy szoftverfrissítést ne engedjenek rá az meg nekem nem tetszik, miért ne lehessen frissíteni. Van valakinek egyéb ötlete?
Üdv,
Watt768
Sziasztok!
A készülék pár évet állt, mert szétégett a tápcsatlakozója. Csere után rögtön indult, viszont ha erős fehér a háttér, akkor sárga foltok vannak benne. AV-ról és DVI bemenetről is produkálja.
Mi okozhatja ezt?
Üdv: Jácint
Sziasztok!
Hoznának egy konvergencia hibás J59A -t.
Érdemes belebonyolódni? Kaphatók megbízható STK-k hozzá?
Köszi