Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG ASC20070814004 HPT4264XXAA HPT5064XXAA BULLETIN

TV - INFO-TIPS
Type: (PDF)
Size
49.6 KB
Page
1
Category
TV
INFO-TIPS
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
SAMSUNG ASC20070814004 HPT4264XXAA HPT5064XXAA BULLETIN service manual (1st page)
Preview of SAMSUNG ASC20070814004 HPT4264XXAA HPT5064XXAA BULLETIN [1st page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    SAMSUNG ASC HPT 4264 XXAA 5064
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung Chassis S62B
Üdv kollégák! Segítséget kérnék a fenti TV javításában. (WS-32Z306T) A jelenség a következő: készenlét van, bekapcsoláskor indítódallam, kép hang rendben, 1 másodpercig, majd visszaáll készenlétre, 1 másodperc szünet és újraindul. Ezt csinálja folyamatosan, ugyanolyan időközönként bármeddig. Tápok rendben, kondik mérve, cserélve. Mi lehet ez? Találkozott már valaki ilyennel? Zoli
Samsung CW-29Z418P SlimFit geometria gond (S63A chassis)
Szervusztok! Csak eszembe jutott most ez. Outlet-ben vettük e tévét még 8 éve. Működik azóta, baja nem volt. Olcsóbb volt, mert nem volt hozzá doboz. Aztán pár hétre rá feltűnt, hogy a képernyő alsó és felső élén torz, elkenődött egyik irányba a kép. Rácskép függőleges vonala alul és felül balra elgörbül. Filmnézés közben nem zavaró... Azt is megfigyeltem, hogy bekapcsolás után minden OK, ahogy melegszik úgy torzul, szerencsére fél-egy centin belül marad az eltérés. Még évekkel ezelőtt próbáltam a szervízmenüből állítani, de pont ilyen lehetőség nem volt... Másik lehetőségekkel meg nem tudtam korrigálni. Lehet, hogy nem is kellene vele foglalkoznom, ha évek óra így működik és megszoktuk... de gondoltam, hátha van ötlet. Köszönöm: schjopi
Samsung UE55ES6805 LED TV-hez keresek eMMC tartalmat
Sziasztok
Adott egy UE55ES6805 LED TV ami ciklikusan ujraindul a logo utan.
Elvileg serult firmware. Nekem nincs hozza programozom, talaltam valakit aki megirna, de szuksegem lenne egy tartalomra.
Tudna valaki segiteni?

Minden jot,
Janos
SAMSUNG LE32B530 T-CON hiba
Üdv mindenkinek! A fenti lapos tv egy számomra érdekes jelenséget produkál.Egyáltalán nem volt kép.A T-CON panelon az FP1 biztosíték szakadt,A CD36 cseréje után a zárlat megszűnt,de kép nem lett.Véletlenül vettem észre,ha a MAIN csatlakozóját kihúzom majd vissza dugom bekapcsolt állapotban megjön a kép és amíg ki nem kapcsolom a TV-t rendesen üzemel.Kikapcsolás után (elég a készenlét) vissza kapcsolva megint nincs kép és újra húzogatni kell,hogy bejöjjön.A mérhető feszültségek látszólag jók.Ha valakinek van valami jó ötlete esetleg egy használható T-CON-ja örömmel fogadom.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce