Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG AVXDSH140EE

AIR-CONDITIONER - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
5.6 MB
Page
---
Category
AIR-CONDITIONER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG AVXDSH 140 EE
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AIR-CONDITIONER forum topics:
Samsung WF71F5E4Q4W mosógép csak egy irányba forog.
Üdvözletem. Az adott mosógép mosási programnál beengedi a vizet,azután forgatja a dobot. Mikor a másik irányba kéne elindulnia semmit sem csinál. Hibaüzenet nincs. Csak centrifugálásnál lepumpálja a vizet,de utána nem forgatja a dobot. A relé kattan,mikor a másik irányba kéne forgatnia. Ha van valakinek tippje,vagy tapasztalata,kérem segítsen. Üdv:Tom.
Samsung VR10J5011UA robotporszívó C71 hibaküddal megáll. (MEGOLDVA)
Szép napot !

Szeretnék segítséget kérni a következő problémával kapcsolatban.

Samsung VR10J5011UA porszívó elindulást követő pár másodperc után C71 hibakóddal megáll. Újraindítva mindig ugyan ez a jelenség. A gép 4 éves, ezért egy új akku lett belepróbálva, de ugyan ez a jelenség...
Sajnos a neten nem talátam leírást ezzel kapcsolatban.
A Samsung vevőszolgálatának írtam... Kedvesen leírták, hogy takarítsam le az érzékelőket, nézzem meg,hogy nem akadnak-e a kerekek, stb. Ezt a kezelési utasításban is megtaláltam, de a hibakódról semmit sem írnak..
A gép a rokonságban van. Vírus miatt nem tudom mikor jutok újra hozzá.
Amikor megnéztem, az érzékelők tiszták voltak, de le is pucoltam őket. A kerekek,kefék szabadon mozogtak, nem éreztem eltérést a hajtásban.

Gondolom nem maradhat el a szétszerelése.
De ha valakinek lenne ötlete a hibakóddal kapcsolatban, vagy konkrét leírása, esetleg szervíz doksija azt nagyon szépen megköszönném.
Üdvözlettel.
Samsung WW90 J5456FW Ecobubble mosógép nem indul

Sziasztok! Van egy Samsung WW90 J5456FW 9 kg- os Ecobubble mosógépem. Kb másfél éves kifogástalan esztétikai állapotban. Bekapcsolás után remekül programozható,csak amikor a ciklust kellene indítania akkor kiteszi az ajtó zárva jelet,de az ajtó továbbra is nyitható és nem történik más. A vezérlő panel mindkét oldalán vastagon beöntve azzal az epoxigyantás trutyival. Mi lehet a rossz benne? Találkozott-e már valaki ilyen hibával? Ez a gép már kb két hónapja itt pihen. Most,hogy van egy „kis“ időm megpróbálkoznék a javításával. A válaszokat előre is köszönöm!

Samsung RL55VQBRS hűtő kijelző hiba
Sziasztok! A címben említett hűtő került hozzám még ősszel kompresszor hibával. Kompresszor kicserélve, gép OK. Félretettem fedett, viszont nyílt helyre szépen letakarva.... Kb. két hete elővettem, bevittem a műhelybe hagytam bőven átmelegedni és láss csodát a kijelző nem működik. Bekapcsol, viszont fekete-piros, majd fehér (képek) és ennyi.(kompresszor, ventillátor indul) Érintésre is csak néha-néha csippan,de semmi több. Gondoltam pára. Kiszedtem napokig szárítottam otthon, utána vissza és ugyanaz. Múlt héten kiraktam pár órára a napra hátha... És... semmi. Se világítás, se semmi. Már a stand-by LED sem világít. A feszültségek (12,5,3.3,1.3V) megvannak. Az összes vezeték, csatlakozás jó. Valaki találkozott már ilyennel? Esetleg ötlet? Köszi Ádám
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce