Üdv.!
A fenti slim tv-hez keresek kávát, leesett szegény és az eleje
megroggyant.
Egyébként működik, a képcső is megúszta.
Mellékelek egy nem túl jó képet, ilyen kellene.
Üdv.: Attila
Szervusztok!
A fenti TV-n a kép a jobb felén homogén világos, a bal felén pedig világos-sötét sávok váltakoznak. Szerintem kijelző hibás lesz, Tudtommal a háttérfény csíkok vizszintesen helyezkednek el, az ilyen hibát nem okozhat. Mellékelek egy képet is. A TV ott a jobb oldalán áll, tehát 90fokban elfordítva.
Köszönöm a segítséget!
Üdvözlettel:
Attila
Üdv!
Alpahiba-sorvégtranyó zárlatos, csere után 60-as égőn keresztül /ez a hálozattal van sorbakötve/ az első pillanatban ellőtte, ilyenkor még nincs is sormeghajtó jel, ahogy utolag ellenőriztem, ill. nem is szisszent.
Amit átnéztem:sortáp 135v, stabil-terhelhető-nem zajos, sormeghajtojel ok, forrhibák voltak, kollektorkondik ellenőrizve, ezek a barna kondik mindig jok ha szemre épek és mérve jok,ezeknél még nem találkoztam olyannal ami a mérés-szemrevételezés ellenére rossz volt, sorkin nem látszik csik vagy pup, az elkok szintén jok ránézésre és mérve is, tápban mérés nélkül cserélve mindkettő, diodák félvezetők ellenőrizve.
Most hirtelen kifogytam az ötletekből, help.
Sziasztok!
A címbeli tévé bekapcsolása után csak a standby led villog mégpedig a következő módon: 2 hosszú, 1 rövid, 2 hosszú
Rajzom van róla de a manuáljában nincsenek hibakódok leírva.Ha valaki javított már ilyen projektoros tévét, esetleg tudja a hibakódokat akkor ne kíméljen. A tulaj elmondása szerint menet közben egyet villant és elment a kép. Most se kép se hang nincs csak az előlapi led villog. Minden segítséget köszönök!