Sziasztok!
Hozzám került egy a címben jelölt samsung,valami óriási lökést kaphatott a hálózatból mert még a fólia is elpárolgott a táppanelen a csatlakozónál.Gyors méregetések,PFC fet csontzárlat,amúgy mást hirtelen ne tudtam kimérni.Fet kiszed,gondoltam kipróbálom így,megvan e a készenléti feszültség stb.Bekapcsolom és érdekes módon elindul az egész készülék,még a hátteret is viszi.Hogyan lehetséges ez hogy 320v-ról üzemel az egész táp? Gondolom így nem maradhat de érdekelne a miértje.
Üdv
Lajos
Udv tanyalakok!Keresek T370HW02 V0 keresztnevre halgato T-con-t.Kuldok imazst.Elore is koszonom a faradozasotokat.
Tisztelettel:Feri
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
1. Mellékesen, a téma helye a "Wanted"-ben lenne!
2. Mivel már egyszer töröltem a hasonló trehány címért, legközelebb nincs 48 órád. Rögtön törlöm!
Sziasztok! Kiakasztott a "drága" készülék.Teljesen változó üzemidő után (20 perctől akár 3-4 óra) fogja magát és kikapcsol,de a következő pillanatban már ujraindul és ezután bizonytalan ideig tökéletesen müködik,majd ismét ki-be és így tovább.Hálózati csatlakozás rendben,kimelegedés (forrasztás)nem észlelhető.Ha van ötlet köszönettel fogadom.
Üdv!
Kűzdök egy 51-es Samu KS9A-val. Nincs G2 fesz. Szűrőkondi, foglalat cserélve. Ha kihúzom a foglalatból a kábelt és utána visszadugom, megjön a fesz és a kép és meg is marad bármeddig. Miután így járatom, ki-be kapcsolhatom, rendesen működik. Próbaképp adtam neki a trafó helyett feszt a 180V-ról, nem terhelt be. Szerintetek trafó vagy cső?
Jani
A probléma megoldva! Boosterből pótoltam a segédrács-feszt, persze, leosztva.
Mindenkinek köszi!
Kellemes Karácsonyt!