Sziasztok!
Lehet ezzel valamit kezdeni, pl. szerviz menüben állítani az AGC-n? Helyszínen kéne megoldanom. A digi szerint boxot kéne csatlakoztatni+HDMI, de azt nem adják ingyen ezért szeretne az ügyfél más megoldást. Esetleg tudja valaki boxot lehet-e kapni amivel kiváltható a digi eszköze? Nem kellenek a kódolt csatornák.
Köszönöm!
Szevasztok mesterek!
Van egy CK5933 tipusú Samsung TV, amelynek csattog a sorkimenője. A trafó nem beazonosítható. Kérem, ha valaki tud trafó tipust mondani ehhez a szeméthez, az jelezze.
Köszönettel.
Frédi
Sziasztok!
A címben jelzett SAMSUNG LCD Tv tápegység hibás lett. Sajnos sehol nem találok hozzá kapcsolási rajzot.
Ránézésre a kondenzátorok nem púposak, égésnyom a panelen nem látható. A táp borításán (TV ház) a 2db 450V 82uf vékony (pencil)
kondenzátorok fölött égésnyom látható. Kérdésem lenne, hogy rajzot tud-e valaki küldeni, illetve hol lehet ilyen kondenzátorokat venni.
Akár komplett táp is érdekelne.
Előre is köszönöm:
reseller
Sziasztok!
Fent nevezett televizióm van.Szeretnék róla müszaki rajzot kérni ha van valakinek.Ha nem létezik akkor segítséget kérnék.Hibája a következő:ha kezdem hangosítani ugy kb fél hangerőn elkezd torzitani a hangja.Nemtudom mi lehet a baja ha valaki tud segítsen.Köszi