Hali!
Nincs véletlenül valakinek eladó BN94-00933B alaplapja?
Samsung PS42E7-ben lakik..
Köszi!
Balázs
Sziasztok.
A fenti tipusu keszulekbol szeretnem a tv-tuner modult eltavolitani. A szervizkonyvbol kiderult a tuner a main boardon van (keprol nem latszik, hogy csatlakozoval, vagy forrasztassal van szerelve). Gondolom letezik tuner nelkuli valtozat is.
Kerdes, ha eltavolitom a tuner modult, a tv elindul rendesen, vagy bekapcsolaskor lefuttat valamilyen ontesztet, es hibat fog jelezni?
Szerviz menuben belepve sehol nem talalok olyan funkciot ahol a tunert le lehetne tiltani (egyedul a hotel modban van ilyen, de ott meg csak 1 bemeneti jelforrast lehet fikszen kivalasztani) Igaz factory modba nem tudok belepni, mert nincs "szerviz" taviranyitom (van egy tanithatom, de fogalmam sincs mire kene tanitani :) ).
A lenyeg, amit el szeretnek erni, hogy a keszuleken ne legyen antenna csatlakozas, es a menuben csak a video es pc jelforrasok jelenjenek meg.
Lenne valakinek hasznalhato otlete?
Elore is koszonom!
Segítségkérés:
a címben szereplő TV érkezett tegnap a családból (sógor a tulajdonos )
1./ letöltöttem és átnéztem a service doksit
2./ az ott leirtaknak megfelelően (tápellenőrzések ok)
3./ háttérvilágítás elindul normálisan,...... távvezérlő is "müködik" (a LED villog)
4./ T-CON-on is (csak tápellátás) ellenörizve. (erre gyanakszom a leirás elolvasása után,itt vannak már hiányok)
van e valakinek próbára egy t-con modul
(hogy biztos legyek benne)
(A TV Bp.18.kerületben található)
segitségeteket, további gondolataitokat előre is köszönöm
T-con típusa: LSJ4600HW05-s SK98BN950
attila.p
Sziasztok!
Tegnap hozta el Öcsém, ezt kapta.
Őt nem zavarja, de én látom kék háttérnél picikét az RTL klub feliratot pl.
Ezzel semmit nem lehet kezdeni? Olyan mint mikor a CRT-be beég valami?
Üdv:
Pityesz