Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG CK-3351A

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
475.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG CK-3351A CK3351A CK 3351 3351A
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung LE27S71BX nincs kép és háttérvilágítás, hang van-megoldva
Üdv! Csak hang van, a háttérvilágítás egy mp-re felvillan de képnek vagy képtartalomnak nyoma sem látszik a villanás közben sem és rávilágítva utána sem. A felvillanás gyanúsan halovány, csak lekapcsolt villanynál látszik egyértelműen, a csövek helyére egyesével rátettem egy külső 17coll csövet és csak halványan, kicsit vibrálva világít mind a 7 cső helyén egyformán, HQ-s kis inverterrel meghajtva virít rendesen normál áramfelvétellel 12v táplálással, tehát a próbacső biztosan jó, a 27coll csövek meghajtására ez az inverter alkalmatlan így ezeket nem tudom mivel kipróbálni. A tápban volt 2púpos és 4gyenge elkó, a többiek esr-re jók, mindet nem cseréltem mert melegítésre sem reagál ill. a tápfeszek is jók rajz szerint is, inverter felé 24v, 5v on/off folyamatosan megvan, rámelegítettem az inverterre is de nincs változás. Nem tudom eldönteni, hogy a lámpáknak nézzek utána a kijelző szétszedésével /bár ezt feleslegesnek tartom mert úgysem fogják kérni a cseréket/, vagy az inverter hibája jöhet szóba?
Samsung LE32S62B Kép alsó harmada nincs meg.
Tisztelt kollegák! Tárgybeli TV keserít. Egy nagyon kedves idős ismerősömé.(Hát perszehogy ez is szivatós...) A panaszolt hiba az volt hogy nem/nehezen indul. Táp és inverter panelen szép számban találtam lecsökkent kapacitású/puklis elkókat. Csereberék és átforrasztgatás után már indult, de a kép alja sacc 1/3 részben hiányzik. Konzíliumot ültünk felette és arra jutottunk, hogy kijelző csere lenne a megoldás. Kérdezem a tisztelt kollégákat, akadna-e valakinél egy ilyen kijelző? Típus CHUNGHWA CLAA320WF01 SC LL175KHA 143 74821669Z 04C. Esetleg egyéb megoldási javaslat? Köszönet! Fecóka 2017.07.06 Úgy tűnik kedves J.J. koléga tud postázni egy kijelzőt. :) Jelzem ha beépült és minden ok lesz. 2017.07.14 A kedves J.J. koléga által küldött kijelző működik! Igaz, a neon szettet át kellett tenni a másikról mert ebben döglött volt pár cső a tizen párból (Köszönet Luca kollégának). T-CON is költözött mert a donoron nem volt. Most tesztelem 1000-rel, megy rajta a youtube álló nap :) A kedves idős ismerősöm nagyon fog örvendezni a rendbe jött TV-cske okán. Köszönet mindenkinek a segítségekért!
Samsung LE37M86BD (R) képhiba - megváltozott színek-Megoldva_
Köszöntök mindenkit. Samsung LE37M86BD (R) készülékemen megváltoztak a színek. Nem régiben került hozzám,az elő élete ismeretlen,...annyit tapasztaltam vele kapcsolatban,hogy a tápegységéről (BN44-00157A) hiányozott több kondi...ezeket pótoltam. Ezt követően már indul és reagál mindenre,de a színek fel vannak cserélődve. Ami világos / fehér lenne az fekete..ami barna lenne az kék,..és sorolhatnám. Jel forrás nélkül sárgás zöldben pompázok az egész kijelző. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel,merre keressem a hiba forrását? Köszönöm,hogy elolvastad.
Samsung PS50C91H plazmának nincs képe
Üdv a Tisztelt kollégáknak!

A címbéli plazma (ch: F33A) tápja jónak tűnik, standby OK, távval indítható, a szekunder feszültségek előírásszerű értéken mennek. AzY-sus panelja teljes zárlatban volt, külföldről rendeltem bele egyet, de sajna azzal sem jött meg a kép annak ellenére se, hogy az azon lévő kis zöld kontroll led is világít. Tapasztaltabb kollégák segítségét várom, hol kellene még keresgélnem?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce