Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG CK-5035TR

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
664.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG CK-5035TR CK5035TR CK 5035 TR 5035TR
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung PS42D51S, rossz a kép.
Sziasztok! A fent nevezett TV-hez kért egy barátom távsegítséget, én meg tőletek. A csatolt képen látható a jelenség. Annyit tudok, hogy a tápok zavarmentesek. Minden ötlet jól jöhet. Köszönettel Karesz.
Samsung UE48JS8500L tv led háttér elé plexi/ oldalvilágítós/
Sziasztok! Tudja valaki honnan lehetne ilyet rendelni? Sini nem tudja beszerezni és szervizes ismerősök sem. Ez sajnos oldalvilágítós és ívelt.
Ha nagyobb lenne nem tudom le lehet-e vágni úgy, hogy a vágás ne befolyásolja a megvilágítást?
Samsung ue32eh5000 háttérhiba
Tisztelt Elektrotanya!

Először is köszönöm felvételemet a csoportba.

Mindjárt egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
A címben említett tv háttérvilágításával kapcsolatban.
Kidobás előtt kaptam egy ismerősömtől, hang van kép nincs.
10 éves készülék, led sorra gondoltam, cseréltem. A tápban az összes elkót is. /primer, szekunder oldal/.
Sajnos az eredmény elmaradt, továbbra sincs háttérvilágítás. A táp jól működik, minden fesz megvan, szépen kapcsolható 
távval a készenlét és üzemi állapot. Ezek után a FAN7340 led meghajtóra gyanakodtam, ezt is cseréltem de ez sem vezetett eredményre. A kiszerelt eredeti led sort kipróbálva mindegyik sor rendben működik.
A ledek tápfeszültsége 123V.  A táp száma:BN44-00493B. Találtam itt egy ugyanilyen hibával egy topikot, de ott egy komplett táp csere lett a megoldás. Ezt szeretném elkerülni. Az itt található kapcsolási rajz nem fedi az eredeti állapotot.
Ha esetleg valakinek van megoldása a problémára köszönettel fogadnám.
Samsung UE46D5500RHXXC LEDTV hotel mód kikapcsolása
Sziasztok! Javitottam e tv T-CON panelját, zárlatos lett egy 1µF smd kerámiakondi. De még egy gondja van hogy valószinű hotel módban van. Csatorna keresési opció szürke. Szervíz menübe belépek a INFO-MENU-MUTE-POWER -al de nincs olyan opció hogy Hotel Mode OFF, ha Resetelem akkor első inditáskor végigkeresi a csatornákat, meg is találja, de ezután a Menüben szürke lesz az ANTENNA opció, így nem lehet többet ujra keresni a csatornákat. Ugy nem adhatom oda hogy a szerviz menube állitsák be mert abból csak bajok lesznek.. A mostani tulajdonos el akarja adni az interneten, így kitudja hová fog kerülni ,milyen kábeltv csatornák lesznek majd ottan.. Itt a tanyán 2014-be már kérdezte valaki ugyanezt egy másik Samsung modelhez, de nem volt válasz rá.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce