Udv tanyalakok!Behoztak egy Samsung TI-14C3DF tipusu tv-video combo-t,UK.telepitessel(csak UHF savot hangol a tuner).Erdekelne hogy service-menu kereten belul van-e lehetoseg aktivalni a VHL VHF savokat es a menube valo belepes modjat.
Elore megkoszonok minden faradozast.
Sziasztok,
itt kínlódok egy hanghibás Samsunggal. Már kerestem hozzá MSP IC-t, de ilyen 52 lábú nem volt senkinek (MSP3410G B8 V3).
Újat akartam rendelni, de most látom hogy az sincs. Vagyis: 64 lábú lenne, de ez 52 lábú tok.
A rajzon MSP3405D-B3 szerepel. Igaz ugyan hogy ez sem rendelhető, de ha valakinek volna ötlete hogy milyen verziószámú MSP lenne betehető (esetleg némi áramköri módosítás is belefér) az nagy segítség lenne.
Vagy ha volna valakinek komplett ilyen modul megvenném. Száma: AA41-01028B.
Köszi
Tamás
Sziasztok! A fenti TV ezt produkálja, a táp 5V megvan a 12V helyett a stby led villanásakor kb. 8V van. Egyenirányítót és kondit cseréltem de ugyanaz, rövidzár vagy nagyobb terhelés nem mérhető ezen a vonalon.
Jó estét Urak!
Segítséget kérnék ismerősöm fent jelzett tv készülékéhez való, használt, üzemképes távirányító beszerzését illetően.
A tv-n látható felirat: CW25064WRXXEC, ET25MC6
A távin: TM75, AA64-03542A, CG338-1
Teletexes Samsung.
Ha valakinek van, kérem írjon priviben, ár megjelöléssel.
Köszönöm előre is!
Szép estét !
Galibali.