Sziasztok!
Keresném a köv T-cont:RUNTK 5351TP 0055FV
Jelenség hang van, kép nics, teljesen sötét a kijelző. Előzmény hogy háttérvilágítás sem volt, 2db led cseréje után világít rendesen, de kép továbbra sincs. A T-con megkapja a 12voltot, a segédtápok 1,2v-3,3v-5v-15,6v
VGH 35v, VGL -6v megvannak, gyanítom hogy cserélni kéne...
Üdv!
Olyan jellegű problémám van , hogy egy samsung plazma tv(PS-42D5SD) lj41-03424a nevezetű y-sus panelján elszállt egy dióda ami P75b névre hallgat , de semmit nem találok róla a gugliban!! Az addig biztos ,hogy zénerdiódáról van szó , mert a pozíciószáma ezt támasztja alá(ZD5005), de több óra hossza google keresőzés sem hozott eredményt ! Próbáltam már mindent , maga a tv service manuálját is letöltöttem már , de ott nem tér ki az alkatrészlistára ! Ebben kérném a segítségeteket , mert 2 tv is ugyan ezzel a hibával bír , ami típus hibára utal. Előre is köszönöm!
:help:
Sziasztok Kollégák!
Segítségre szorulok!Már régóta szívat a fent nevezett projektor.Bekapcsolás után
pár másodperc múlva ismét ST-BY-ba lép,közben se kép, se hang.STK-kat cseréltem
tápok jók,nagyfesz nem húz fel,sor meghajtás nincs.A CXA21650-et is cseréltem.
A Main boardot belepróbáltam már másik gépbe és ott sem mukod.Ja EEPROM-ot is tettem bele másikat.Az én ötleteim elfogytak.Tudtok-e segíteni?Előre is köszönöm.Üdv:selindion
Sziasztok!
Szokásos alulcsíkozódásos kijelzővel került ide a készülék,kb 10 perc járatás után az alsó részén jönnek a vizszintes csikok ,egyre feljebb,majd kikapcsol a készülék.A kijelző jobb alsó sarka(szemből) ilyenkor erőteljesen meleg is lesz. Kérdésem lenne javítható ez a kijelzőhiba vagy kuka az egész?Próbáltam már kitakarást ,de nem igen múlt el a hiba.
Köszönöm előre is aki megosztja tapasztalatát ezel kapcsolatban!
Lalee