Sziasztok.
Előzmény: Ez év februárjában cseréltem ebben a tv-ben táp ic-t és a kettő kondit mellette.
Most visszakerült az alábbi hibával.
A címben említett tv hálózati bekapcsolás után, a relé 1 másodpercre meghúz majd 2 másodpercre, elejt ilyenkor világit a LED, és ez csak ismétlődik. A sorvég nem indul.
Sorvégfok tranyó kimérve.
Olvastam a Samsung KS7A sasszi hibáit.
-C846 megnöveltem 4700uF-ra.
Így beindult. Működött kikapcsolásig.(fél óra) Kikapcsolás után már csak kép alja van (5cm) és 3 vízszintes RGB csík volt középen. Kérem a valaki jártas ennek a típusnak a javításában, megköszönném, ha valamit megosztana velem.
Udv mindenkinek!Egy S16C Samsung gyorsito feszultsege hianyzik.Sugararam ellenorizve ,tk lap ellenorizve,eprom uirairva,trafo cserelve.Jelenseg ugyanaz.Valakinek tippje?
Sziasztok!
Hozzám került a fent említett készülék melyben hibás a y sus panel.
Ez jelenti 4db RJH30E2,akkor az2 db RJP63K2 továbbá 1db SF10A400H típusú alkatrészeket.
Ezeket az alkatrészeket Én nem is találtam meg idehaza a boltokban,ha igen,akkor darabja is többe kerül mint egy ilyen panel.
Szerintetek érdemes e valamilyen helyettesítőket keresni bele(kérdés más is rossz e még)vagy cseréljem kompletten,bontottan??
Ha az utóbbi,akkor valakinek van e ilyen panelja??
Előre is köszi mindenkinek!
Johny
Üdv!
Tudná Valaki a R9105 ell. értékét?
390 mR??
Kösz.