Sziasztok!
Szeretném mekérdezni, hogy van-e Valakinek a fent említett inverterhez rajza. Itt a Tanyán csak egy TXT file-t találtam, de ebben azok az alkatrészek szerepelnek, ami a panelen van. Sajna a Samsung monitorok doksijában a FAN7310-es LCD back lite inverter IC és az AM4512C dual FET szerepel, nekem viszont a BIT3195G IC és a 4502C FET-hez kellene rajz.
Köszönettel: Apáti
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni.
A monitor bekapcsolása után az előlapon a kék színű LED villog, és semmi nem történik.
Hogyan tovább?
Tápegység panelen semmi elváltozás nyoma nincs.
Előre is köszönöm.
Igazíts a címen!
Sziasztok
Lenne egy érdekes kérdésem van egy Samsung 763mb 17" sik képcsöves monitorom és olyan gond van vele, hogy nem teszi ki az osd menüt a képre ha nyomogatom a gombokat a led villog, de fogalmam sincs hogy állit valamit rajta vagy nem (inkább nem).Probáltam más eepromot tenni bele ( másik tipusból) de azok a beálitások maradnak amit az elözö epromba vannak. Proci hibára gyanakszom?
Van valakinek valami ötlete esetleg procija ehez a tipushoz???
Köszönöm
Sziasztok!
Olyan gondom van ezzel a készülékkel,hogy ha nem kap jelet kiírja h csatlakoztassa a kábelt de ha rákötöm a gépre nincs kép egyáltalán!Stby led alapján kapcsolná a monitort,de mintha nem is lenne stby állapota,a lednek villogni kellene stby állapotban.Másik kábellal is kipróbáltam,az biztos jó.
Üdv.Miki