Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG CX-5012ZQ

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
797.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG CX-5012ZQ CX5012ZQ CX 5012 ZQ 5012ZQ
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung UE43J5500AW kép hiba
Sziasztok!

Szerintetek egyértelműen kijelző hiba, vagy lehet más is?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Imre
Samsung SP-43T8HL (chassis_j60b) - Rapszódikusan megszűnik a hang, majd a kép (A / V -n is!)
Üdv minden kollégának! A készülék eredeti hibája az volt, hogy mikor gondolt egyet, elkezdett akadozni, megszűnni a hang, majd a kép becsíkozódott és fekete kép, vékony, fehér vízszintes csíkos lett a képtartalom helyett. Csatornát lehetett léptetni, de az OSD (és a menü is) megszűnt. Aztán gondolt egyet és megint működött rendesen. De, amikor olyanja volt, akkor pluszban lekapcsolt készenlétre. Mindez sem hidegtől, sem melegtől nem függött! (Volt, hogy egy hét járatásnál sem adta elő a hibát. Próbáltam úgy is, hogy készenlétben hagytam és úgy is, hogy teljesen áramtalanítottam.) Három flakon fagysztó spraym ment rá, hogy megtaláljam a hőgutás CXA2165Q-t. Cseréltem, minek az lett az eredménye, hogy már nem kapcsol le készenlétre, megmarad az OSD is, de a fő-hiba megmaradt. A / V kimenetre kötöttem egy másik tv-t. Egyszer csak ott is elment a hang és a kép is! Nah, mondom, akkor megvan a hibás alkatrész, mégpedig, az IC702, TEA64250 -es. Hűtöttem, vártam... Aztán ismét jött a hiba. De, akkor a külső tv-n csak a hang akadozott majd ment el, a kép hibátlanul megmaradt! Tehát, ez az alkatrész sem hibás, mivel a hanghoz semmi köze és a legközelebbi hűsénél már nem is reagált rá a készülék. Már mindent meghűtöttem az alaplapon (pl. a tunert is, hátha az I2C buszt terheli)... volt, hogy x,y alkatrészre előjött a hiba, majd pár perc múlva már nem. Mérni lehetetlen, mert általában egy percen belül ismét jól működik. Agyrém ez a készülék!!! Most már fogalmam sincs, hogy melyik alkatrész kezdett el gondolkodni. :( A csatolmányba tettem fel egy képet, amin az látható, hogy hogy kezd elmenni a kép. Kérem, aki találkozott ilyen hibával, ossza meg velem, hogy mi okozhatja ezt a hibajelenséget? (Persze, alaplapcsere kizárva, mivel újban nem lehet kapni, használttal meg nem szívesen foglalkoznék és amúgy sem fizetné meg az ügyfél.) Minden hozzászólást előre is köszönök!
samsung CW29Z404n táp kattog, tilt
Sziasztok! A címben szereplő Tv került hozzám, igaz tv-kel nem szoktam foglalkozni, inkább mosógépezek. Nos amit hallok, és ezt a jelenséget digiboxoknál sikeresen szoktam javítani hogy ha bedugom a konnetorba akkor csak kattog a tápja, vagyis tilt. A digiboxoknál ezt a primer oldali púpos kondik cseréjével sikeresen orvosolom, de ebben a kondik szépek, laposak, és semmilyen elváltozást nem látok ami indokolná a hibát. Tudtok-e esetleg valami útbaigazítást adni, esetleges típushiba szokott-e lenni? A tulaj elmondása szerint reggel kikapcsolta és este már nem tudta bekapcsolni. Előre is köszönöm!
Samsung KS1A
Üdvözletem mindenkinek! Fenti készülék sortrafó (át égett) +2SD2499 csere után kiderűlt,hogy csak sötét a raszter, hang van. G2-t feltekerve vanfény viszafutási csíkokkal. TDA6107Q és eeprom csere után is ugyanaz. Úgy néz ki,hogy a proc ból nemjön ki RGB,bár a csatorna váltásnál pillanatra meg mozdúl a fény(meg rebben).ott ahol van hang. Ahol nincs hang (gondolom nincs beállított program) ott nem látszik meg a váltás. Rpoc: SPM-802EE2 Eeprom: A81DC (24C08). Vajon csak a proc csere segíthet vagy van valami más amiről nemtudok? Köszönöm:Géza
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce