Sziasztok. Bizniszeltem egy I8200 okostelót, érintő + lcd repedt, bekapcsol, rezeg, indítási, kikapcsolási dallam megvan. Viszont az Ebay csak horror áron dob kijelzőt hozzá, az I8190-hez viszont van 10000 körül. Kompatibilis a kettő?
Illetve IMEI szám alapján meg lehet tudni, hogy van e hűségidő rá, állítólag függetlenként vették.
Köszi
Üdv.
a fenti géphez keresnék szoftvert,amivel újra tudom indítani.
Jelenleg ezt írja ki,gombkombinációkkal újraindul,de rögtön visszadobja ezt a képernyőt.
Rendeltem e-Bayon egy Samsung GT-B2710 mobilt, mert nálunk már nem kapható, és egy idős barátom már nagyon megszokta. Elvileg magyar nyelvvel kellet volna jöjjön, de nincs benne. Hogy lehet belevarázsolni a magyar menüt? Nem találtam róla semmi használható anyagot. Gondolom kellene egy jó firmware, és rá kellene valahogy tenni. ebben szeretnék segítséget kérni.
Szépnapót Mindenkinek
Olyan kérdéssel fordulnék hozzáértő szakikhóz,hogy a cimben lévö telefonra fel lett telepitve a Viber. Fel is települt de mikor kéri a telefonszámot ahová a reg kodót kel küldeni Küldés- röktön aszt irja ki "A viber beállitáshoz internett kapcsolat szükséges" Arra gondoltam nem e a skype zavar be amit letöröltem, de mivel egész kevés a memória hely csináltam egy gyáriadatók vissza álitást. Újra telepitettem mindent minden müködik rendesen, Play áruház tehát van net. De a viber ugyan azt irja ki mi a teendő ilyenkor. De azé köszi a segitséget