Szépnapót Mindenkinek
Olyan kérdéssel fordulnék hozzáértő szakikhóz,hogy a cimben lévö telefonra fel lett telepitve a Viber. Fel is települt de mikor kéri a telefonszámot ahová a reg kodót kel küldeni Küldés- röktön aszt irja ki "A viber beállitáshoz internett kapcsolat szükséges" Arra gondoltam nem e a skype zavar be amit letöröltem, de mivel egész kevés a memória hely csináltam egy gyáriadatók vissza álitást. Újra telepitettem mindent minden müködik rendesen, Play áruház tehát van net. De a viber ugyan azt irja ki mi a teendő ilyenkor. De azé köszi a segitséget
Aki otthon van a témában annak ismerős a történet:
Adott egy garanciális Samsung GT-i9100 mobil, a Custom Binary Downloads számláló 1-et mutat.
A garanciális javítás feltétele az 1-es szám nullára visszaállítása.
Hazai fórumon elég jó magyar nyelvű leírás van a témában, de ezzel együtt inkább
olyanra bíznám akihez ez nálam közelebb áll.
Szóval elsősorban nem javítási tanácsokat szeretnék kérni, hanem egy üzenetet privátban, hogy hova vigyem vagy küldjem és mennyibe fog kerülni.
ty
Ráadásul még el is lopták. Az egyik szemem sír, a másik nevet.
Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Kulfoldon vagyok,es egy Samsung SGH U-800 (Baseband telefon) fuggetleniteshez kernek informaciot,segitseget.
Minden cuccom,es felszerelesem otthon van,egy laptop es egy adatkabel all a rendelkezesemre.
Internet neha neha van a kozelemben.
Sziasztok.
Samsung Galaxi Y törölt sms visszaállításában kérek segítséget ha lehetséges esetleg ha van valaki aki tudna segíteni jelezze magánban.
Köszönöm.
Üdv. Józsi