Sziasztok.
Samsung Galaxi Y törölt sms visszaállításában kérek segítséget ha lehetséges esetleg ha van valaki aki tudna segíteni jelezze magánban.
Köszönöm.
Üdv. Józsi
Sziasztok!
Sansung J5 2017 telefonom töltése teljesen bizonytalan, jelenleg egy kábelem van, amivel teljes árammal (1,5A) tudom tölteni, de az is bizonytalan. A többi kábellal csak 0.12-0,9A tölt, de mivel általában nem kontrollálható az áram, sokszor órák alatt nem megy bele semmi. Most kifújkáltam az aljból a koszt, alkohollal kimostam, de rosszabb, mint volt.
Kitakarítható ez valahogy vagy cserélni kell az aljat (amit én nem tudok, mivel ahhoz szét kéne szedni a telefont)?
Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Kulfoldon vagyok,es egy Samsung SGH U-800 (Baseband telefon) fuggetleniteshez kernek informaciot,segitseget.
Minden cuccom,es felszerelesem otthon van,egy laptop es egy adatkabel all a rendelkezesemre.
Internet neha neha van a kozelemben.
Sziasztok!
A 3 évvel ezelőtt vásárolt Toyota Verso ( 2011) autómban nagyon megszerettem a fejegység kihangosító funkcióját, mindezt egy Samsung S8 telefon segítségével. Az S8 még tette a dolgát, háttérben egy S10-et szereztem be tartaléknak, gondolván „fekete napokra”. Ez a napokban meg is történt, egyik pillanatról a másikra teljesen megadta magát az S8, se kép, se hang, töltést se vesz. Megveregettem a vállamat az S10 miatt és „beizzítottam”.
Ezzel viszont már nem „muxik” a kihangosítás. Megtalálja a Toyotát, a gyári 4 db. „0” kóddal párosítom, már eleve csak „hanggal” kapcsolódik de az is csak elméletben mert hangfájl lejátszás indítása után nem hallani semmit se a telefonon se a fejegységen. A fejegységen kiírja a sikeres Bluetooth kapcsolódást, de utána le is „szakad” róla.
Nem értem, hogy egy újabb generációs telefonnal miért nem lehet elérni azt amit az elődje tudott.
Egy pár neten talált trükköt elkövettem a probléma ellen de még semmi eredmény.
Tudna valaki segíteni?
Köszönöm előre is.
Malibu