Szép estét!
Tárgybeli lcd moncsihoz TMP90199CT inverter trafót keresek.Az egyik tekercse szakadt.610 ohm körüli az ellenállása.1 helyettesítő is megfelelne.Előre is köszi a segítséget.
üdv!
Sziasztok!
Samsung LCD monitor táp paneljának a rajzát szeretném megtalálni S/N: BN44-00092A
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdvözlet a kollegáknak!
Sziasztok!
Érdekes hiba van a tárgybéli LCD monitornál.
Tápjavítás után fény van, kép van, de a képen függőlegesen halvány, sötétebb sávok vannak, amelyek nem változnak sem a képtartalommal, sem az órajel/fázis beállítással.
A hiba a digitális panel felöl jöhet, a kijelzőt másik panellal próbálva tökéletes.
A digipanelon az összes elkó ESR értéke kifogástalan.
Találkozott-e valaki evvel a hibával?
Üdv: -sándor-
A készülék bemeneti jelforrás nélkül jól működik. A képernyőn jelzi: "check the signal cable".
Amint felismeri a jelforrást, eltűnik a kép, a háttérvilágítással együtt. Erre varrjon valaki gombot nekem :o)
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Ne indíts új topikot, a régi mellé. Várd ki türelemmel, amíg a feloldás megtörténik, ha már az első beírásnál figyelmetlen voltál. Legközelebb azonnali törlés mindkét topikra!