Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG UE46C6800 DVI HDMI1

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG HDMI-1 UE46C6800 DVI HDMI1 UE 46 6800 HDMI
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
GTV4201 Plazma tv, Samsung S42SD-YD05 Táp hiba?
Sziasztok! Nem nagyon csináltam még ilyen gépet, a múltkor az egyik relé volt benne rossz, de most olyan hibát produkál hogy bekapcsolva meghúz mind a két relé, de 5-6 másodperc múlva az egyik elenged és a LED8004 pirosan világít, de ha újra kapcsolom akkor megint ezt csinálja. És valami sercegés is hallatszik a tápból, de ha átkötöm a relét akkor megjön a kép, valamilyen rajzot lehet szerezni hozzá? Melyik része nem indulhat időben? A 220V bemenete felől nézve a második relé áll le és a LED8002 is kialszik, a LED 8001 és a LED8003 azok égve maradnak.
Samsung LE40R84B opcióit keresem
Kedves Kollégák! Egy Samsung 40"-os LCD TV (és monitor) keseríti az életem! Monitor fórumszekcióban sajnos nem lett megoldás, ezért próbálkozok itt a TV szekcióban. Hátha valaki csak ezt olvassa. Több puklis LOW ESR elkó cseréje után sem indult. Csak relé kitt-katt... Eeprom (24Lc256) tartalomvesztés után elindult, de amint PC jelet kap laptopról, leáll stand-by -ba. Bementem a szerviz menübe ( info-menu-mute-power ) és azt láttam hogy minden lehetséges opció összevissza áll természetesen. Leginkább nullán vagy lehetetlen értéken (Mertugye ezek is a nullázandó eeprom-ban laktak). Még a tft méret opció is 32"-on állt. Esetleg lenne oly kedves valaki és egy hibátlan készülék opcióit lefotózná, leírná, lejegyezné nekem? Különös tekintettel a service(2-es pont) opciókra. Azonosításhoz hátáról infó LE40R84B LE40R84BX/XEC BP40EO SS08 Ezekalapján (L=LCD, E=Európába szánt, 40=40"-os, R8=Ez a típusa, 4= altípus, B=Black (fekete)). Tehát pl egy S végű ugyanolyan jó lehet a célra mivel az eltérés csak annyi hogy az nem fekete hanem Silver (ezüst). Service menü szerint JASMIN a kódneve az okosságának. Csatolok pár képet. LCD panel típusmatrica, Okosság, Táp. Remélem jól kivehető ami kell. Várvavárom az opciókat. Remélem tud valaki segíteni. És vagyon bízok benne hogy a PC-re kikapcsolás csak opcióhiba....mivel monitornak használják. Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat. Üdv. Fecóka
Samsung LE 37a330 lcd tv - mukodes kozben neha magatol ki/be kapcsol.
UDVOZLOM A CSAPATOT ! Elado egy samsung tv 100 Euroert - hibaja: mukodes kozben neha ki es be kapcsol.Ennek a javitasahoz kernem a segitsegeteket. http://elektro.bazar.sk/4532471-samsung-lcd
Samsung KS7A AA41 CHASSIS nincs függőleges
Szevasztok
Hozták ezt a tvt t kiütött függőlegessel La78045 ötösöm nem volt TDA8172 tőt tettem helyette de  nem hatja meg feszültség jó  szcóppal néztem bemenet van kimenet is,de még sincs ellenállásokat átnéztem  kondikat is egyedül a tekercset nemtudom le ellenőrizni ha valami tippetek van szivesen meghalgatom.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce