Helló!
Az a gondom a készülékkel, hogy nem indul be a tápja. Érdekes a jelenség, hullámzik mind a kimenet mind a tápicé saját tápja. Már kicseréltem az ic-t és a benne levő összes elkót, kihelyettesítettem a diódákat és az smd kondikat is. ellenállások mérve jók. Azt szeretném megkérdezni, hogy volt már vkinek hibás a táptrafó ilyen készülékben?
Köszi, üdv.: Ízirájder
Üdv a Szakiknak!
Adott a fenti címben szereplő Tv. Bekapcsoláskor 5-öt villan lassú ütemben a készenléti Led. Tudja valaki, hogy ez mit jelent? A készülék amúgy működik, de régebben nem csinálta, -olyankor bekapcsoláskor csak 1-et villant.
(Csináltam róla videót is, de nem tudom hogyan tudnám ide betenni, mert egy google drive linket sem enged betenni.)
Köszönettel, Gyula
Üdvözletem!!
Lenne egy a címben említett TV-m ami bekapcsol de a háttér csak villan egyet és amíg bekapcsolva van kb 1 percenként villan egyet. Olyan mintha próbálná a Ledeket elindítani de nem bírja.
Kivettem a Ledsort és egyesével teszteltem a Led-eket de mind szépen világít, lehetséges akkor ,hogy inkább Táp baja van??
Azért kérdezem mert rendelnék vagy tápot vagy Ledsort de tesztelni és visszaküldeni nem fogom tudni őket ha nem éppen a rendelt termékkel van a baj. Ezt így valaki esetleg meg tudja állapítani vagy találkozott ilyennel , hogy ilyenkor melyik lehet a rossz??
Választ előre is köszönöm!!
Üdv,
Miklós
Üdvözlet!
Fent nevezett készülékbe keresnék T-con panelt. A kijelző típusa: LTF400HM05,SSDZMU,8BIT,40 INCH. Ugyanis a kedvesem kislánya nagyon szeret takarítani és a kijelzőt is alaposan befújta üvegtisztítóval aminek a vez. panelja pont alul található és valahogy nem bírta a sok löttyöt és zárlatos lett, így hang van kép nincs. Segítséget előre is köszönöm.
Üdv.:Peti