Sziasztok!
Tudja valaki hogyan kell ezt kimérni ellenállásmérővel? LJ92-01853A Az OUT H és OUT L között 36 ohmot mérek. Ez nekem gyanús. Köszönöm!!
Amúgy így néz ki: http://www.amazon.com/Samsung-SAMSUNG-PN43E450A1FXZA-LJ41-10138A-LJ92-01853A/dp/B00SVLXOTO
Sziasztok!
Nevezett készülék "nem működik" jelenséggel került hozzám. Szétbontva hamar kiderült, valahol már járhatott csak a tulaj elfelejtette közölni.
Nos a lényeg: tápegysége hiányos és nem sikerült forrást találnom az alkatrészek azonosításához. Tudom kevés az esély, de hátha lapul valakinél egy ilyen tápegység és meg tudná mondani mik ezek: ZDM802, ICF820, ICM801, ZDM803-804, CM886, CM851-852, Cf810, CM861. Tápegység száma: Bn44-00260C (képek lentebb)
Köszönettel: Kiss Z.
https://drive.google.com/drive/folders/1GEvMlLNqAXmSs4ErkmrUhIOYdKntuxcE?usp=sharing
Kedves Kollégák!
Elakadtam a tárgybéli masinával. Indításkor 4-et villog a készenléti led, mint normál esetben.
A táp stby 5V van, de a 13V nincs, vagyis lassan fölmegy 8v-ig ezután 7-8 volt között ingadozik.
PFC stabil 392V. Szerintem jó. A SEM3202-őt gyanúsítanám,de nem ingadozik egyik lábán sem a feszültség a 18V sem. Elkókat cseréltem, kontakthibák elhárítva ( 13V dual diódái körbe voltak repedve), optókat átcseréltem. A main csatlakozóját lehúzva sem változik a helyzet. Nincs több ötletem...hátha nektek van. A táp BN 4400252A.
Köszönöm,üdv,kovi
Sziasztok!
A címbeli tévé bekapcsolása után csak a standby led villog mégpedig a következő módon: 2 hosszú, 1 rövid, 2 hosszú
Rajzom van róla de a manuáljában nincsenek hibakódok leírva.Ha valaki javított már ilyen projektoros tévét, esetleg tudja a hibakódokat akkor ne kíméljen. A tulaj elmondása szerint menet közben egyet villant és elment a kép. Most se kép se hang nincs csak az előlapi led villog. Minden segítséget köszönök!