Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG WD6102CKC WD6122CKC WD6122CKS WASHING MACHINE

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
29.7 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG WD-6102CKC WD-6122CKC WD-6122CKS WASHING MACHINE WD6102CKC WD6122CKC WD6122CKS WD 6102 CKC 6122 CKS
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Samsung mosogatógép E4 hiba
Üdv mindenkinek.
Lányomék mosogató gépe E4 hibakódot ad és leáll inditás után nem sokkal. Ez ha jól tudom vízellátási hibát jelent. Fülelve valóban nem megy bele víz és a gép belseje is száraz. Gondoltam leveszem a víz betöltő csövet hátha van szűrő vagy az a vízstop durung okozza a hibát, de az beépített így nem tudtam tesztelni érkezik e víz a gépbe.
Tanácsaitokat kérném mit, hogyan nézzek meg. Mosogató gépet még nem javítottam. Képen a betöltő cső. Sajnos pontos típust nem tudok mert le van szedve a matricája mivel leértékelt boltban vették. A tetején van egy kis tábla de az azon szereplő adatot nem tudtam értelmezni.
Segítségeteket előre is köszönöm. Laci
samsung f1043 mosógép órája össze vissza mutat. (nem öblít)
Sziasztok. A mamám a szomszédtól kapott egy hibás mosógépet, azzal a hibával, hogy nem nyomja ki a vizet. Átmentem, hogy megnézzem. Kiszedtem a szivattyút és találtam benne egy eltört fúró darabot. Gondolom megakaszthatta a lapátot és ez végett nem ment. Leellenőriztem kiszerelve a motort ami működött is. Vissza tettem és kipróbáltam. Gondoltam beteszek egy rongyot és az öblítésre és a centrifugára kapcsoltam. Elindult rendesen és kiírta, hogy 15 perc a program. Ment is egy darabig. 8 perc környékén beindult a pumpa, de víz nem jött ki rajta. belefújtam a kifolyó csőbe, amire elindult az öblítés. Lement az óra 7 percre, de ez után ismét csak a fújásra jött ki belőle víz, majd az óra ismét visszaugrott 8 percre. Így játszadozik. Kerestem hozzá valami rajzot, de érdemi rajzot nem találtam. Nem tudom, van-e ehhez a típushoz valami program, vagy valami. Tud valaki ebben segíteni? Tibi
Samsung WF71F5E4Q4W mosógép csak egy irányba forog.
Üdvözletem. Az adott mosógép mosási programnál beengedi a vizet,azután forgatja a dobot. Mikor a másik irányba kéne elindulnia semmit sem csinál. Hibaüzenet nincs. Csak centrifugálásnál lepumpálja a vizet,de utána nem forgatja a dobot. A relé kattan,mikor a másik irányba kéne forgatnia. Ha van valakinek tippje,vagy tapasztalata,kérem segítsen. Üdv:Tom.
Samsung wf60f4e0w0w mosógép LEI vagy LE1 hibakód
Hi!
Tudnátok segíteni? Mi lehet ez? Folyamatosan vészűrit...
Kösz
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce