Hello,
A Samsung ECOBUBLE WF60F4 mosógépből dohos-penészes büdős szag jön ki.
Leginkább a szűrő tisztításakor tör elő.
-Nade nem értem, hogy egy-egy mosás utáni leeresztéskor, hogyan lehet, hogy ugyanaz a víz "pang" benne?
-Ésha mégis így van, akkor milyen anyaggal lehetne ezt közömbösíteni, talán pl. ecettel???
Sziasztok.
Centri programon inditva, ajtó lezár, szivattyú kapcsol és annyi, motor nem mozdul. Ha mosást indítok, akkor egy pillanatra nyit a szelep egy kicsit megpörgeti a motort és kész, de ezt sem minden programon.
Motor átnézve minden rendben vele, asztalon beindítottuk megy, teszi a dolgát.
Panelt a reléknél illetve triaknál kikapartam, átforrasztottam majd cseréltem is a relét és triakot de semmi változás,motor nem forog.
Valaki találkozott már ennél a típusnál ilyen hibával?
Köszönöm.
Sziasztok!
Samsung WF1700NHW automata mosógép táp hibával küzdök. Semmi életjelet nem ad a masina. Szemmel látható hibát nem látok. Az elektronikát kiszedtem a "trutyi"-ból.
TNY-es táp van benne. A 10uF/400V-os kondin már nincs feszültség. Azt megtudnátok mondani hova kell kötnöm 230V-ot hogy asztalon tudjam elindítani?
https://drive.google.com/file/d/1wrh_gbwX9ywJC2PRJeUemOM4tuNX4WQA/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/11r1_rhsTyGHWLOAmKof8bJ5yb68LlcCQ/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/18D4aHVflk0zoI8nycCORBNRIH6XBr-vR/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1rXrMLR4RJ2zj1vdjtv8OpFRgmXy_KPVQ/view?usp=sharing
Üdv.. G.
Megoldás:
Nagyon köszönöm a tippeket, sikerült életre keltenem. Kicseréltem az elkókat és a táp IC előtti SMD kondit (100n). Utána külső tápról adtam neki 12V-ot és elindult, utána saját tápjával is szépen működik.
Köszi még egyszer.
Üdv.: G.
Sziasztok,
A címbeli klíma az idei beüzemeléskor nem indult. A beltéri egység kültéri hibát jelez, a kültéri egység pedig opció (EEPROM) hibát.
A beltérinél már kitanultam hogyan lehet az opciókat helyreállítani, de a kültérihez segítséget kérek tőletek, akár tartalomban, akár beírásban.
Az EEPROM típusa: 93LC56.