Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SANYO JTX4404K STEREO MUSIC SYSTEM SM

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
851.3 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sanyo manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SANYO JTX-4404K STEREO MUSIC SYSTEM JTX4404K JTX 4404
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Sanyo RP 7411 rádió furcsa működés, hirtelen megváltozó érzékenység
Sziasztok!

Kaptam egy rokonon keresztül egy Sanyo RP-7411 kis táskarádiót eljátszani vele, ne a lomiban végezze alapon. Alapos takarítást, kontakthibák lekezelését követően a következő hibát tapasztalom:

Van vétel FM és KH sávon is (RH-t nem próbálgattam), de mintha az érzékenység, vagy az erősítés nem (mindig) a megfelelő lenne. KH sávon a Kossuth-ot mindig elkapja idővel, a nemzetiségi adást már csak nehezen, de van, hogy egyszer csak megszólal rendes hangerővel és utána elhangolásig jó. De picit félrehangolom és utána alig lehet rátalálni megint, állomások közt pedig néma csend van. Linkelek egy videot is, úgy talán érthetőbb a probléma.

Később rájöttem, hogy ha kikapcsolom, akár olyan állapotban, mikor épp csak recsegve szól az adó, majd vissza, akkor stabilan rááll a jó vételre.

FM-en annyiban tér el a helyzet, hogy ott (legalábbis érdemi antenna nélkül, kidobozolva) nem igazán lép át az erős vétel állapotba, de hoz több adót is. Ott a ki-bekapcsolós trükkel annyit lehet elérni, hogy bekapcsolás után kb. fél mp-ig erősen szól, de visszaesik a hangerő aztán.

Az adók a skálán jó helyen jönnek, ezek alapján áthangolási kísérlet nem történt, és a hangolható részt jónak feltételezem. A végfokot szintén, mert nem a hangerő fel-lehúzására ugrik be egy hangosabb állapot hirtelen, a hangerősítő része szerintem mindig ugyanazzal az érzékenységgel működik. --> Így marad a köztes rész, mint gyanús elem, azon belül is talán AGC problémára gyanakszom.

Most jön a nehezítés, hogy kapcsolási rajzot sehol nem találni ehhez a típushoz. A KF IC-ről (LA1201) is csak egy japán nyelvű szkennelt adatlapot, amit be se lehet másolni egy fordítóprogramba egyszerűen, innentől kb. használhatatlan számomra. Így jobb híján azzal próbálkoztam, hogy a radiomuseum-on kerestem ezzel az IC-vel szerelt más Sanyo rádiókat. Egy ilyennek a rajzát csatolom is.

Szkópom, multiméterem van, rádiós/RF tapasztalatom kevésbé (de erősítő, magnó, stb. javítással amúgy sokat foglalkoztam már, túlnyomórészt sikerrel, szóval mérni-számolni tudok velük). El tudok indulni valaminek a mérésével ennyi infó birtokában, pl. valamit az IC lábain megméregetni, amiből kiderülhet a bűnös?
Sanyo M-X920 felújítás
Sziasztok!

A tárgybeli kazettás magnómat szeretném felújítani ( pár éve porosodik a polcon).
Potencióméterek, kapcsolók sercegnek, egyik antennának hiányzik a vége, a magnó része meg se mukkant.
Szétszerelés után kiderült, hogy a szíjak nem teljesen szilárd halmazállapotban vannak :-)
A szervízkönyvét letöltöttem a tanyáról, abban csak lapos meg négyszögletes szíj került említésre,
de némi netes kutakodás után kiderültek a méretek is.
A gyári lapos szélessége  3,2 mm, ( Ø 73) a négyszögletűé meg 1,2 mm ( Ø 56),
ezzel szemben csak 2,8 mm szélességű lapost valamint 1,8 mm-es négyszögletűt találtam.
Ez okozhat gondot a működésben ? 

Üdv Mali
Sanyo STK8800II datasheet
Does anyone have a data sheet for a Sanyo STK8800II? These were used in Yamaha R-100 receivers. Or does anyone know of other amplifiers that used this chip? It is a 14 pin, dual supply, single channel power amp chip with parallel output transistors, rated for at least 100 watts, probably more. Thank you,
SANYO C7 PORTABLE AUDIO manual download
SANYO C7 ищу схему для Европы
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce