Sziasztok!
A segítségeteket kérném szóban forgó kis tv-én utoljára a dvd lejátszó volt használva.
Majd simán power gombbal akarták lekapcsolni a gyerekek.Majd arra lettem figyelmes,hogy bevilágítja éjjel a szobát halványan tv.
Tehát ledek mennek a kép sötét,hang nincs a távkapcsolóra csak a dvd lejátszó indul el a play gombra és a stopra megáll.
És azóta minden áramtalanításra ugyanezt csinálja.
power led villog párat majd háttér világítás be és ennyi.
model nr:VES236WNVC-2D-N3
Táp: 17IPS61-3
alaplap: 17MB82S
A tápegységen úgy tűnik minden villany megvan.
Segítséget előre is köszönöm
András
Hali mesterek.Van itt egy silva schneider stv70-50 ,valoszinuleg tv4ks tv.A helyzet az hogy nem indul a tapja.A 330v megvan a bufferen,tranyo cserelve bar nem volt zarlatos.Mar szinte mindent kicsereltem de nem indul,meg csak eletjelet sem ad.Valaki latott mar ilyet?
Sziasztok a fenti tv vel akadt gondom,eddig szürőkondikat cseréltem a BC618(darlington)tápjába,a nagyfesztrafó lemérve jó,aBC618 környezete átforrasztva,kontakt hiba kizárva,OST WEST fokozat jó,a IC 701 VDP 31xxx 49láb Hout,
nem is emlékszem mikor volt horizontális meghajtó,főleg nem bc618,gondom,ebbe szeretnék segitséget kérni,hátha valakinek volt ilyen gondja.Előre is kösz
TISZTELT SZERELÖ URAK SEGITSÉGET KÉREK SCHNEIDER STV 2807 GYEREKZÁR FELOLDÓ KODOT ELÖRE IS KÖSZÖNÖM