Eladó ORBITECH CI400CRCS digitális műholdas beltéri egység conax és cryptoworks kártyaolvasóval.UPC DIREKT vételére ideális!
Gyári távirányító nincs a készülékhez,én SilverCrest univerzális és gombhelyes távval használtam,amit a LIDL áruházba vettem.
Ár:3000Ft
Sziasztok!
Most hozták ezt a hifitornyot, a gond az vele hogy bekapcsolom, és pár másodperc múlva kikapcsol. Újra bekapcsolva megint ez a hiba jelentkezik. A végfok icét kivéve is ez a hiba, a kazetta rész, cd rész le van húzva akkor is. Amikor hidegen indítom, akkor bírja fél percig és ilyenkor meg is szólal, de később már csak rövid ideig kapcsol be. Lehet hogy proci hibás, vagy lehet még is végfok ?
Keresem a Service Manualt vagy a kapcsolási rajzát. A Sansui G7000 sajnos jelentősen eltér. Állítólag a Model 8-hoz hasonlít leginkább. Segítsetek!
Köszi András
Sziasztok!
Hoztak javításra egy 6 csatornás házimozi erősítőt. Az a baja ,hogy a mély sugárzó hangszóróból erős hangos gerjedés hallatszik. Ez egy olyan fajta cucc , a táp és az erősítő a mélyláda dobozában van bent. És természetesen a mélysugárzó hangszóró, a többi hangszórót kell csatlakoztatni hátul. Típusnak az van a hátuljára írva ,hogy HT-520 de gyártó nincs. A panelról lehúztam a bemenetet a center és a SUB van egy panelon és a két első és két hátsó van másik panelon tehát lehúztam a bemenet csatit és akkor is gerjed de hangszóróval megnéztem a többi csatorna csendes csak a SUB csinálja. Mivel a táp közös nem hiszem hogy azzal lenne a baj mert akkor szerintem a többi csatorna is zajos lenne. A végfok IC típusa TDA 7296.Kérem akinek van ötlete segítsen. Köszönöm! Ja az IC-t kicseréltem egy újra de a hiba maradtt!