Üdvözletem. Segítséget szeretnék kérni az alábbi készülék javításához.
A szóban forgó készülék egy Westel 11AK 30 A 11.
A családhoz tartozó készülék sorvégfok hibával került hozzám. Nem vagyok jártas a javításban, de nem tudtam elhárítani a kérést.
A hiba a sorvégtranzisztor zárlata volt.(BU808 DF I)
A C613 csatoló 10 mikrós, a C826 47 mikrós, a C623 33 mikrós elkó, s a tranzisztor csere után a készülék
elindult.
Két nap múlva visszakerült, szintén a sorvég tranyó
zárlatával. Most már a tápegység sem megy. Az optacsatoló SF 817, A 2SK 2750, és a someghajtó IC-n
kívűl mit kell még megnéznem?
Tisztelettel kérném a segítségüket.
Boros Károly.
Sziasztok!
A fent nevezett dióda egy Sony televízióban lakott.
Sasszi száma: FE-1A
Hq-nál néztem ők nem árulnak, adatlapot nem találtam.
Mivel lehet őt kiváltani?
Ha valaki tud kérem segítsen.
Tisztelettel: Huszti József
Sziasztok Egy Philips lc4.31eaa Lcd tv tápegységéről lenne szó melynek a rajzát keresem. Ha van valakinek kérem küldje el. Előre is köszönöm.
Kedves lakók! Szeretnék vásárolni a fent említett hibás plazma Tv-t az eladó úgy hirdeti hogy egyszer csak a kép eltünt.Nincs kép semmi csak hang van hozzám 20-km található a készülék,mivel plazma téren zöld fülű vagyok azt szeretném kérdezni, hogy érdemes lenne a megvétele 14 ezer körül lenne milyen hibákra számíthatok?hogy a pénz ne kidobott legyen...nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat!! T: Zsolt