Sziasztok!
A TV korábban nem mindig indult el,de állítólag utána ment tovább.Több lyukas és kh.gyanús forrasztás javítása történt eddig,kevés sikerrel.Standby van,innen a TV határozottan indul,sor impulzus,nagyfesz van kb 5 másodpercig,utána leáll.Próbáltam a sortápot felszakítva lámpával terhelni a tápot,így is leáll kb 5 másodperc után.Nem tudom eldönteni,hogy gyenge a táp,és nem bírja a terhelést,vagy valami letiltja,és ezért áll meg.Ha tudtok tanácsot adni,hálás lennék érte.
Reparátor1
Sziasztok!
Ismét összehozott a sors egy ilyen készülékkel. Cső cserét követően szerviz menüben lámpa hibák törölve, működik is már rendesen... viszont nem tudok kilépni a szerviz menüből. Próbáltam "visszafelé", vagyis hang- és bemenet választó nyomva és kikapcs, de persze eredménytelenül. Valakinek tippje, hogy mit bénázok el?
Már régebben is fejtörést okozott, viszont akkor valahogy véletlenül sikerült.
http://elektrotanya.com/?q=hu/content/sharp-lc-32d44e-gy-lcd-tv-visszaall-keszenletre-megoldva
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok!
Keresek hozzá main panelt esetleg valakinek van-é bontott?
Menyiért válna meg tőle?
Panel száma: KD890we16
kép mellékelve.
Sziasztok!
A fenti készülék nem fog be semmit tuner-on keresztül, de AV-én jó, és még a kép tetején bemelegedés után csíkok jelennek meg, az elkókat kicseréltem az eltérítésben, mi lehet még a gond?